Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ilyen vezetek nelkuli csengot...

Ilyen vezetek nelkuli csengot mivel lehetne vas keriteshez, postaladahoz rogziteni?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 25. 20:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

#8

4-es vagyok és én is nő vagyok.

Sajnálom a 8-as válaszod, mert állítólag “amit egy férfi meg tud csinálni, azt egy nő is”, én is egyedül birkóztam meg ezzel az orbitális problémával.

Másrészről meg az ilyen tahó megnyilvánulás még férfitől is visszataszító.

2021. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Elemcserénél csak a fedelét kell lepattintani, nem az egészet leszerelni minden alkalommal. Ha ez a cucc nem ilyen, akkor nem szabad megvenni. Szerintem ez evidens.
2021. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
A vízbázisú elektrolit elemes cuccok működnek mínuszokban is? Nem esik ilyenkor az elem feszültsége a vér alá? Vagy a LI jobban bírja?
2021. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%

Palmatex? Az vizallo.


Elemcsere: akkor viszont egy magnest ragassz ra es a keritesre egy masik magnest ,amivel vonzzak egymast. ?

2021. aug. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Szét kell pattintani felcsavarozod a fémre majd vissza a belsejét és vissza pattintod.
2021. aug. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

Villanyszerelő boltban vegyél gyorskötözőt,és kész. Van akár20~30 centis is. Igaz,nem a postaládához,de kerítés elemhez,csőhöz,zártszelvényhez hozzákötheted vele.

Megméred egy madzaggal körben,hogy mekkora kell,veszel 2~3 centivel hosszabbat,és kész.

A mikor meg elemcsere lesz,egyszerűen levágod,és raksz másik kettőt.

2021. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
#trollnation
2021. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit én vettem vezeték nélküli csengőt, annak van egy konnektorba dugható beltéri része ami ugye csenget ha nyomják a kültéri egységen a gombot, meg van hozzá kettő db kültéri nyomógombos egység, ezekben elem van. A kültéri egység hátoldalán kétoldalas, szivacsos ragasztószalag van, amiről ha lehúzod a védő szalagot akkor simán felragad pl fa kerítésre, vagy sima fém felületre. Elem cserekor a ragasztós hátlap fenn marad, le kell pattintani az elejét. Ha nincs hozzá gyárilag ilyen ragasztó csík, akkor pl. PRAKTIKER vagy barkács boltokban lehet venni tekercsben is kétoldalas kültéri ragsztó szalagokat, amik pl még postaládát is stabilan felfogatnak! Csak nem olcsók.
2021. aug. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 bamboochatheone ***** válasza:
58%
Na ezért kellett beszüntetni a technika órákat az iskolákban.
2021. aug. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
67%

Van rajta kétoldalú ragasztós lap...

GYÖKÉR!

2022. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!