Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ilyen vezetek nelkuli csengot...

Ilyen vezetek nelkuli csengot mivel lehetne vas keriteshez, postaladahoz rogziteni?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 25. 20:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Termeszetesen a nyomogombra gondoltam. Fúrni nem lehet, mert muanyag.
2021. aug. 25. 20:20
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Ragasztóról hallottál már??
2021. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze bunkokam. Csak pillanatragasztozni nem akarom, a tobbi meg kb az elso ozonviz utan leazik.
2021. aug. 25. 20:30
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Megkockáztatva, hogy engem is “lebunkózol”, vannak vízálló ragasztók is.

Nekem is ilyennel van ragasztva a fakerítésre.

2021. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, melyik részére. Mindenképp olyan helyre kell, ahol a fém nem árnyékolja le elektromosan; ezt ki kell próbálni

A szomszédunkban a postaláda oldalára van rögzítve két csík kétoldalas ragasztószalaggal. Nem az átlátszó, cellux féle, hanem olyan ruganyos, gumiszerű. Van kifejezetten kültéri is. Két csík azért van, mert egy túl keskeny lett volna.

Az elemcsere lehet nehézkes, ha ahhoz le kell műteni; bár, a pillanatragasztóval szemben, lehetséges. A szomszédé olyan, hogy a nyomógombos egység hátfala maradhat felragasztva, úgy lehet elemet cserélni.


(Én autóra, ívelt felületre ragasztottam fel ilyennel gyerekek által leoperált márka megnevezést. Legalább 7 évig, míg még nálam volt, biztosan bírta. Bírta az időjárási viszontagságot és az autómosó kefét is.)

2021. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha egy ilyen egyszerű dologhoz is kérdést kell kiírnod,

nem is kérdéses, hogy ki is a bunkó!!

2021. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
No vagyok, nem ertek az ilyenekhez.
2021. aug. 25. 20:52
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Nőtől még bunkóbb dolog lebunkózni a segítő szándékot.
2021. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ebben segito szandek nem volt. Egyszeruen hulyenek nez. Kepzeld, ismerem a ragasztot, csak van 1000 fele, es ahogy az elottem levo is irta, ugy kell ragasztani h le is tudjam venni ha elemet kell cserelni.
2021. aug. 25. 20:56
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

"No vagyok, nem ertek az ilyenekhez."


Érdekes, hogy mindig harcoltok az egyenjogúságért, miközben egy ennyire egyszerű dolgot is képtelen vagy férfiak segítsége nélkül, egymagad megoldani.


Ilyenkor persze visszavonulót fújtok, és az agresszív bunkózóból, hirtelen visszaváltoztok ártatlan nővé, aki kettőig sem tud számolni.

2021. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!