Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kicsi elektronikai csavarokat...

Kicsi elektronikai csavarokat milyen boltban lehet venni (Budapesten) ami nem webshop?

Figyelt kérdés
Csak szeretnek érte beszaladni, de a barkácsárúházakban, meg a nagyobb árúházak barkácsrészlegén nem volt (OBI, Praktiker, Auchan,Tesco).

2020. dec. 27. 22:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sétálj be egy számítógépes üzletbe.

Mindenhol rengeteg ilyen, és ezekhez hasonló csavar hempereg nekik.

Ingyen és bérmentve adnak neked egy marékkal :)

2020. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Megadtam a kérdésben, hogy Budapesten belül elég, mindegy melyik kerületben, de a google keresést próbáltam már: szerepelt a lehetséges barkacsboltok listájában az OBI, Praktiker,a Rottenbiller utcai Barkács bolt, az El-ház, a Szerszámcsavar, Vg-Trade, stb... de a weblapokon talalható infók alapján meg a mai balszerencsém miatt gondoltam rákérdezek itt hol szokott készleten lenni ilyen kicsi csavar, attól függetlenül, hogy a besorolása hobbielektronikai szaküzlet, vagy barkácsbolt, vagy mobilszaküzlet vagy az ég tudja micsoda, és nem webshop.
2020. dec. 28. 00:49
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

12: Ne haragudj, de én 100-400 méternél távolabb nem vagyok hajlandó vásárolni menni, és Bp. átmérője 38 km.

Szóval itt a közelben tudok 16 kis barkácsboltot, de te nem tudom, hol vagy.

Kimész az utcára akkor, megkérded, emberek, hol van itt barkácsbolt, mondani fogják.

Sok sikert!

2020. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek aki a kérdésre válaszolt, be is ugrok holnap (illetve ma mert hajnali 1 van már) pár pc/laptop/egyéb boltba aztán a Conrádba ha nincs szerencsém megint.
2020. dec. 28. 01:00
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A Nyugatitól nem messze van a Lomex a Lehel utcán. Illetve Újpesten a Nádor utca és a Fóti út kereszteződésénél a Szögker. Én ezeknél próbálkoznék.
2020. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!