Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kicsi elektronikai csavarokat...

Kicsi elektronikai csavarokat milyen boltban lehet venni (Budapesten) ami nem webshop?

Figyelt kérdés
Csak szeretnek érte beszaladni, de a barkácsárúházakban, meg a nagyobb árúházak barkácsrészlegén nem volt (OBI, Praktiker, Auchan,Tesco).

2020. dec. 27. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Tudod mutatni, milyet?

Ha már voltál ilyen boltban, mért nem kérdezted meg, tudtak volna segíteni, hol találsz.

2020. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az összes boltba vittem a csavarokat, megnéztem a csavar részleget, nem volt, kérdeztem az eladót azt mondta nincs egyik sem.

Azt hiszem mindkettő hosszúsága 5mm-nél kissebb, de mivel szeretnék itthon elkezdeni régi dolgokat javítgatni jó ha lenne egy hely, ahová csak beszaladok ha egy csavar hiányzik vagy szétment a menete, stb.

Most hirtelen azt hiszem ez a 2 fajta kéne, de egyik méretet se tudom pontosan így hirtelen:

Pl:

[link]

[link]

2020. dec. 27. 23:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen... Hol kérdezted? Szerintem bármelyik barkácsboltban van.

Ha meg nem, megmondják, hol van.

2020. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Minden üzletben 2 eladót kerdeztem meg: az egyiktől azt, hogy tud-e boltot ahol kaphatok ilyet, a masiktól azt, hogy meg tudná-e mondani konkrétan milyen jellegű csavart tartok a kezemben, hogy legalább pontosan 100% bizonyossággal rá tudjak keresni hol kapható, de mindenhol tök hülyének néztek (lehet hogy okkal, nem tudom). Ez az Auchantól és a Tescotól nem baj, mert hát nem foglalkoznak ilyenekkel, de az Obitól meg a Praktikertől többet vártam... több Obit is megnéztem (2 viszonylag egymáshoz közelit) de nem mértek le, nem mondták el mikor lesz, hol kapható, stb... Azt mondták a 2 csavar túl kicsi (amiben igazuk lehet mert mint írtam tényleg elképesztően kicsik), de jelenleg tanácstalan vagyok.
2020. dec. 28. 00:00
 5/15 A kérdező kommentje:
A csavarok egyébként kissebb elektronikákba valók (távirányító, akváriumpumpa).
2020. dec. 28. 00:02
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt tehetsz egy próbát.

[link]

2020. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vagy pcx.hu
2020. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezek egyike sem barkácsbolt...

Ezek lakberendezési nagyáruházak.

Tudod, mi az a barkácsbolt?

2020. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az auchan es a tesco nem barkácsárúházak, de nagyarúházak aminek van barkácsrészlege, ezért tettem egy próbát.

Az OBI és a Praktiker büszkén barkácsárúházaknak hirdetik magukat, és nem lakberendezési üzleteknek, mint pl. a KIK és az IKEA.

Persze ettől még tévedhetek, ezért kedves 8-as a segítségedet kérem: légy szíves írj nekem olyan barkácsarúházakat/boltokat ami nem webshop, és árúsítanak kicsi csavarokat is.

2020. dec. 28. 00:22
 10/15 anonim ***** válasza:

9: Igen, akkor mondd meg, melyik utcában laksz, hogy tudjak neked a Google-ben barkácsboltot keresni, ha már magad nem tudsz...

Esetleg fejből is tudok.

Belvárosban tudok, de ha Békásmegyeren laksz, akkor az neked nem fog segíteni.

2020. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!