Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet házilag olyan...

Hogyan lehet házilag olyan lyukat fúrni bútorlapba, amibe a linken látható polctartó fém tüskék illenek?

Figyelt kérdés

[link]


Van erre valami masina? Fúróval biztosan túl nagyot vagy kicsit tudnék csak csinálni...


2020. okt. 8. 14:59
1 2
 11/12 puritan ***** válasza:

Kedves 10-eske!

Te hány év alatt csinálnál meg egy konyhaszekrényt, ha minden művelethez így állsz hozzá?

2021. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves ke. Ezért kell 3D-ben megrajzolni a komplett bútort, majd CNC-vel kifúrni a leszabott elemeket, akinek meg nincs rá lehetősége, lapra szerelt bútort kell venni, nem barmolni. Téged az ne zavarjon ha megcsinálom normálisan a munkámat, az meg hogy saját magamnak miképp csinálom, tényleg csak az én dolgom. Én csupán ajánlottam egy olyan megoldást ami egy teljesen laikusnak jobb, rugalmasabb, mint ha egyszerűen "durr bele" kifúrná egy 5-ös fúróval, amin később billeg a polc. Nem azon a plusz 4-8-12 furaton múlik, viszont ha egyet elront az egész bútort hazavágja.
2021. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!