Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gipszkarton falra polctartó...

Gipszkarton falra polctartó körömmel raknék fel polcot, szerintetek elbírja és lehet rá pakolni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a gipszkarton párnafára volt rakva és megtalálod, akkor igen, de akkor sem egy fél mázsás könyvespolcot, csak 10-15 kiló terhelésűt. Különben csak 2-3 kilót bírna ki polcostul maga a gipsz.
2014. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fém szerkezet van a fal mögött de a polc tartó körmöt csak nem rakhatom oda ahol éppen a fém van mert az talán nem pont ott van ahova a polcot akarom rakni.
2014. febr. 25. 20:27
 3/5 Józsi21 ***** válasza:

Szia!Neked szárnyas gipszkarton dübel kell!

Itt tudod megnézni: [link]

Bár nagy súlyt ezek se tartanak.Legjobb lenne a tartóbordába fogatni.

2014. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Józsi21 ***** válasza:
Bármelyik csavarboltban,tüzépen stb.lehet kapni.(lemaradt)
2014. febr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ilyet fogok venni.
2014. febr. 27. 07:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!