Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti megengednétek ezt a lakóknak?

Ti megengednétek ezt a lakóknak?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó , hogy az eredeti függönyt lecseréljék egy sötétítőre mert a lámpa nagyon bevilágit az utcáról és este is olyan mintha nappal lenne.A sötétítő nem szakadt ,nem csúnya.
2017. febr. 2. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
persze..ebben mi olyan nagy dolog??nem ertem.
2017. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megengegni? :o Levegőt azért vehetnek?
2017. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen,ő lakja szobát ,és nem TE .

Neked megfelel,neki meg nem,és nem ingyen lakik ott,ezt ne feledd .

2017. febr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most az a gond, hogy velem történt ez a dolog feltettünk a kollégiumi szobába egy sötétítőt és emiatt le kellett menni a kollégiumi igazgatóhoz aki szépen szólva leba**ott minket,hogy mi mit képzelünk meg amúgy is csukjuk be a szemünket este.
2017. febr. 2. 17:48
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenről meg sem kérdezném a tulajt. Kikoltozes elott vissza cserélném a regire azt kesz.
2017. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Természetesen fizetünk a koliért meg az iskoláért is ami nem olcsó.
2017. febr. 2. 17:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti kérdésbe kellett volna beleírni,hogy kollégiumról van szó... ha ott nem engednek ilyet akkor nem,mondjuk én ilyet nem hallottam,hogy ne engedtek volna egy sötétítőt felrakni
2017. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

Amíg nem tesztek kárt a szobában és az eredeti állapotot maradéktalanul vissza tudjátok állítani kiköltözéskor, addig semmi köze hozzá a mélyen tisztelt igazgató úrnak, hogy mit csináltok a szobában/szobával. Nos, egy függöny cseréje mindkét kritériumnak megfelel, csak arra figyeljetek, hogy az eredeti ne kallódjon el / ne legyen poháralátétnek használva.

De egy tipp: a mostani sötétítőt húzzátok szét teljesen, a sín két szélére. Középre meg csíptessétek fel a saját sötétítőtöket. Így éjjelre tudjátok használni a sajátot, ha meg az igazgató úr esetleg szobaszemlét tartana, akkor meg teljesen középre húzzátok a sajátot és az eredeti fog látszani. Így a kecske is megmarad és a káposzta is jóllakik.

2017. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Megengedném. Felőlem olyan függönyt rak fel, amilyet akar. Annyit kérnék, hogy a korábbit ne dobják ki. Tartsák meg, vagy tárolom én, mert lehet, hogy a következő lakónak meg az lenne jobb, vagy ha elköltöznek, akkor lehet, hogy viszik magukkal az újat és akkor azért ne maradjak függöny nélkül.

Szerintem koliban sem kéne ennek gondnak lennie, ha megtartjátok a régit is, és ha kiköltöztök, akkor majd azzal adjátok át a szobát.

Lehet, hogy nem kellett volna megkérdezni, csak feltenni egy másik függönyt :)

2017. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi sem kérdeztük meg csak feltettük úgy gondoltuk mi baj lehet belőle.
2017. febr. 2. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!