Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen szobatárssal élni?

Milyen szobatárssal élni?

Figyelt kérdés

Mindig itthon éltem, saját szobám volt. Szeretnék most már albérletbe menni, de horribilisek az árak. Ahol szobatársat keresnek, az anyagilag nem olyan rossz. De milyen egy albérletben szobatárssal élni? Hogy kell ezt elképzelni?

Mindig saját szobám volt és oké, hogy olcsó, nem tudom, nekem való-e.


2017. jan. 25. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig saját szobád volt, akkor nehéz lesz megszokni.

Attól is függ, h milyen a szobatárs. Lehetnek h.lye szokásai (pl. órakattogásra szeret aludni, vagy fényben stb.), lehet h horkol. De lehet h tök normális, ez eléggé lutri dolog

2017. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Először is tisztázni kell: szobaBÉRLŐT vagy szobaTÁRSAT keresnek. Nagy különbség. Előző esetben saját szobád van, másodikban ugyanazt a kis légteret kell megosztanod valakivel. Hogy mondjam finoman: ezt a lakhatási módot nem éppen a legigényesebb réteg veszi igénybe általában, aki egy kicsit is fizetőképes az legalább egy külön szobát kivesz. Az egyetlen előnye hogy olcsó, ám kismillió hátránya van. Csak akkor válaszd ezt, ha életbevágóan szükséges hogy ilyenbe költözz, és kevés pénzed van. (Vadidegennel még kockázatos is).
2017. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másik városba költözöl? Egyébként még akkor is nehezen szokja meg az ember a szobatársakat, ha odahaza nem volt önálló szobája. Legelábbis és igy voltam, én koleszban laktam.
2017. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!