Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest albérlet 60+rezsi?

Budapest albérlet 60+rezsi?

Figyelt kérdés
A facebook csoportban egy csomó embert láttam már ilyen paraméterekkel albérletet keresni, meg egy havi kaucióval. Mennyire reális, hogy találnak ennyiért? Nyáron költözök majd pestre, és nem tudom mire számítsak, a hirdetések alapján nem igazán találni ilyen helyeket.
2016. dec. 29. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom szoba vagy lakótársnak ám. Nem főbérlőnek.
2016. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az első 1,5 szobas lakast keresett ennyiért, a másik 1 vagy 2 szobásat. meg is voltam lepődve, mert nekem nem ilyen árak jönnek át, de mondom, hátha csak én vagyok lemaradva és rossz helyen nézelődök.
2016. dec. 29. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azok vannak lemaradva, akik ennyiért keresnek.
2016. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 50+rezsiért bérlek, de ismerőstől. A párom 60+rezsiért, de idős házaspártól, akik nem rendelkeznek internettel, így valószínű lemaradtak egy kicsit az árakkal hál'istennek. :D

Nagy ritkán ki lehet fogni, de már abszolút nem ez a jellemző sajnos. Inkább a duplája. Ennyiért jó ha szobát sikerül kivenni.

Ha úgy alakul, akkor esetleg ismerősnél lehet próbálkozni. Az én ismerősöm pl. hosszútávra szerette volna kiadni a lakását és bevállalta, hogy inkább csak mondhatni a mai világban már "jelképes" áron adja ki, de legalább tudja, hogy megbízható ember lakik benne, aki nem teszi tönkre a lakását. Ha azt nézzük egy tulajdonosnak, aki nem megélhetési céllal adja ki a lakását, már az is nagy segítség, ha annak a járulékos költségeit nem kell fizetnie hónapról hónapra. Mi így pont kapóra jöttünk egymásnak. Ő megszabadult egy brutál igénytelen bérlőtől, kiadta a lakását nekem, én rendbe szedtem és rendben is tartom, fizetek rendesen, cserébe ő nem kér sokat. Mindenki nyert! :D

2016. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Én azt mondom, érdemes nem magánkézben lévő lakásokat is keresni. Én itt Pesten a József Attila lakótelepen vagyok. A lakás a lakásszövetkezeté. 1+2fél szobás, konyhás, sütő alapból volt. Minden mérőórás, de általányt fizetünk.

Bérleti díj 60,000

Rezsi (fix) 30,000

Közös költ. nincs

Szóval havonta fix 90-et fizetünk egy 54m^2-es 1+2fél szobás, konyhás, szép fürdőszobás, előszobás, nagy erkélyes, magasföldszinti, metrómegállóval szembeni lakásért.

Szerintem más is tud ilyet találni! ;)

2017. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tud, de nem ez a jellemző. Ritka, ha manapság kiadnak ennyiért egy NORMÁLIS lakást. Pl. ismerősöknek ez úgy sikerült, hogy más helyére költöztek (ismerték egymást, így szervezték be az előző lakók maguk helyett az újat). A tulaj (aki szintén egy cég), azzal honorálja, hogy nem kell lakókat keresnie, hogy igazán nem emel a bérleti díjon.

Nagyon nagyon ritka és hatalmas mázli kell ahhoz, hogy valaki hirdetés alapján ilyen kedvező albit találjon sajnos.

2017. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!