Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem rég költöztem albérletbe...

Nem rég költöztem albérletbe és nem fűtenek a radiátorok, pedig már fűtési szezon van. Ez miért lehet? Több infó lent.

Figyelt kérdés
Régi típusú, RADAL lehetnek. A felül bejövő cső még meleg, de a radiátor már nem, ill. a teteje langyos, az alja pedig hideg, pedig 5-ös fokozaton van. Ez miért lehet és mi lehet rá a megoldás?

2016. okt. 21. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Légteleníteni kell a radiátort a rajta lévő szeleppel.


A nemrég 1 szó.

2016. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs rajta szelep, régi típusú darab. Ez esetben hogyan légtelenítsem?
2016. okt. 21. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt passzolom, de gondolom levegős a rendszer az a gond.
2016. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szolj a tulajnak
2016. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
És mi a helyzet az alsó és felső szomszédnál?
2016. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Ha teteje langyos... alja hideg.. akkor levegős(???)

azta.. akkor most melegen gőzölög a hideg víz?

..vagy meleg gőz jön be azon a meleg csövön?? vagy most meleg víz jön ott? de akkor miért langyos a teteje ha ott nincs is víz..

Én ezt nem értem..,kedves szakértő urak.

2016. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miből gondoljátok hogy van alsó felső szomszéd? Mondjuk nagy sgítség lenne ha leírnád milyen az albérlet kertes hás vagy lakás. Nekünk kertes ház van és ha ilyen problémánk van akkor vizet kell tölteni a kiegyenlítő tartályba mert elpárolgott belőle a víz és emiatt nem tud megfordulni. Ha házról van szó és régi radiátorok vannak akkor nyitoot rendszerű a fűtésed és azt kell tenned amit írtam.
2016. okt. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miután láthatóan nagyon nem ismered a lakás fűtési rendszerét, hivd fel a tulajdonost és kérdezd meg, mi a teendőd. Valahol van egy szabályozó vagy csap vagy akármilyen bizgentyű, és a problémád vszinűleg pár perc alatt megoldható. Azt se irtad,hogy kombi vagy távfűtés vagy micsoda? Annyiféle radiátoros rendszer van...
2016. okt. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!