Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A főbérlőm elküldhet azért,...

A főbérlőm elküldhet azért, mert szerinte "kedvetlen" vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap azt mondta a főbérlőm, hogy nem vagyok számára szimpatikus, "kedvetlennek" lát, ezért keressek magamnak másik helyet... Én teljesen ledöbbentem, nem hittem a füleimnek, hogy ez megtörténhet. Ilyesmi lehet szerződésbontási alap? Most már egy utolsó senkiházi főbérlőnek is úgy kellene megfelelnem, mint a főnökömnek vagy mi?
2016. okt. 10. 18:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Nézd, hülye indok, de én se szívesen laknék egy búbánattal, tetszik vagy sem.
2016. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem arról kellene szólnia egy ottlakásnak, hogy jópofizzak egy vadidegennek, hanem hogy rendesen fizessem a bérleti díjat, és onnantól a négy fal közül akkor jöjjek ki, amikor én akarok. Te minden bizonnyal ezzel a bealázkodó mentalitással állsz hozzá az egész életedhez, szolgalelkűen, mint egy jó kutya. Egy szerény konccal bizonyára be is éred.
2016. okt. 10. 19:43
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

és még bunkó is vagy...

tudod, kérdeztél. Mi meg válaszoltunk.

Ha van lehetőség arra, hogy olyan emberrel lakjon, akivel néha beszélgetni lehet, és nem csak a savanyú képét nézegetni, akkor szíve joga őt választani.

2016. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Határozatlan idejű a szerződés? Akkor a felmondási idő leteltével miért ne küldhetne el? Nem is kellene indokolnia amúgy... Nem vagy neki szimpi, nem akar kerülgetni...
2016. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Inkább vagyok egyszer bunkó, mint rabszolga egy életen át, aki majd a halálos ágyán sír fel, hogy miért nem állt csak egyszer ki magáért, holott mindahányszor megtehette volna.
2016. okt. 10. 19:49
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Álljál ki magadért önálló bérleményben, vagy a saját ingatlanodban!
2016. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

6

Mutasd meg neki, pitbull vagy.

2016. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
67%
honnan kell elmenned? Lehet én kiadnék neked egy szobát!:)
2016. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Pest :)
2016. okt. 10. 23:12
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

"Nem arról kellene szólnia egy ottlakásnak..."


Jajj, meg ne mond már ki mit vár el egy ottlakástól! 10ből 9 meg se mondta volna hogy miért küld el a francba, szerintem egyenes dolog volt megmondani a szemedbe. Viseld a kritikát. Biztos van olyan is akinek csak a lé kell, és mindegy ki adja. De fogadd el hogy valakinek számít ez is.

2016. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!