Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudom, hogy kép nélkül nem...

Tudom, hogy kép nélkül nem egyszerű; de szerintetek mennyi a reális ár? (. )

Figyelt kérdés

A szüleimtől kaptam egy lakást tavaly az egyetem kezdetekor Budapesten, Zuglóban. Tudom, szerencses es kivételes a sorsom; meg is becsülöm.

50 négyzetméter, tégla, cirko- teljes nyílászárócsere/ festés történt. Külön wc/ fürdő (kádas), és két, úgyszintén különnyíló nagyszoba.

A lakás anyagi terheit a szüleim viselik- de gondoltam besegítek azzal, hogy kiadom. Eredeti terv is ez volt, de csak most szántam rá magam.

Tehat egy 23m-es szobáról volna szó, vadiúj ablakkal (erkélyes) - ágy, szekrény, íróasztal, könyvesszekrény (természetesen ezek üresek).

Mosógép, hűtő/fagyó, mikró, sütő/gáztűzhely... tehat teljesen felszerelt. Jó, mosogatógép nincs.

Mi lenne a reális ára? Ami nem ugrik az egekbe, de nem is alulértékelt.

Rólam: 20 éves egyetemista/ nem dohanyzó/ nem különösebben bulizó/ dolgozó lány.



2016. szept. 6. 20:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2. emeleti, de nincs lift, extra csendes 80as troli 3 perc, Örs és Árkád/Sugár 10 perc, CBA/ Patika 2 perc. (Fogarasi tesco a trolival 3 perc).
2016. szept. 6. 21:01
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, hogy egy, vagy két embernek adod ki.

Egynek 50-60 közt rezsivel együtt.

Kettőnek 70 körül reális

2016. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy panel a füredin? Teljes lakás 100-120 csak a szoba 70 rezsivel együtt.
2016. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem egészen; a Nagy Lajos király útjáról nyíló egyik kisutca. Azok a vaskos 4 emeletes tiszti téglák egyike. Egyébként egy személynek gondoltam kiadni; 45 ezer+ rezsi felét ajánlottam, de szerinte nagyon elhúztam az árat. Pedig abszolút barátinak véltem, hát gondoltam megkérdezem, mert nem tudom eldönteni, hogy hülye vagyok, vagy hülyének néznek!
2016. szept. 6. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Hulyének néznek...
2016. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Illetve attol függ mennyi a rezsi fele én fixen kérnék 70 et rezsistől
2016. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindegyik igazán hasznos volt!

Jöhetnek még, örülök a minél több véleménynek!

2016. szept. 6. 22:18
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Hirdesd meg az ismerőseid között, nem mindegy kivel laksz együtt. Jó ajánlat, jó minőségű lakhatás, meg fogják fizetni. Sőt: licitálni fognak rá.
2016. szept. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fix 60 reális lenne rezsivel mindennel együtt, de ne ragaszkodj hozzá nagyon, inkább arra menj hogy normális lakótársat szerezz aki vigyáz majd a lakásra
2016. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem hülyének néznek, 60-70 rezsivel abszolút jó ár érte. Mennyi a rezsi?
2016. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!