Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiért lenne reális kiadni?

Mennyiért lenne reális kiadni?

Figyelt kérdés
Egy gazdagréti (Budapest XI. kerület) másfél szobás lakás kisebb szobáját szeretnénk kiadni. Nyilván úgy, hogy a WC, fürdőszoba, konyha és az előszoba közös használatú lenne. A lakás kb. 50 m^2, a negyedik emeleten található. Az épületben lift működik, 2-3 perc alatt megközelíthetőek a buszmegállók. Közelben futópálya, park található. A környék csendes, biztonságos. Nem vagyok tisztában az árakkal. Nagyjából mennyit kérhetünk a szoba kiadásáért? Én is ott laknék a nagyobb szobában, ha ez számít. Oh és teljesen bútorozott, a konyha is felszerelt, mosógép is használható, lenne Wifi, TV is bekötve. Szóval mit gondoltok?

2016. júl. 10. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem 40-60 körül kérhetsz érte. Hirdesd meg többért és meglátod jelentkeznek-e.
2016. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!