Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kötelességem az albérlet...

Kötelességem az albérlet tulajdonosának bejelenteni, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Hosszú távra vettük ki. 2 éve lakunk itt.
2016. aug. 31. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Kettes vagyok, kösz, hogy lepontoztál. De a további hozzászólásaid csak megerősítenek abban, hogy beköltöztél egy senkinek se kellett helyre és most nagyságos asszonynak képzeled magad. Szerintem egy albérlet ügyletben szükséges némi bizalom, mindkét oldalon. Nem egy multicég vagy, aki maximálisan arra van berendezkedve, hogy kihasználja a törvény adta kiskapukat.
2016. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lessz egy hatalmas jövedelmed , na ez a riasztó ! Föleg ha párod is csak dolgozgat , ez a bérbeadók rémállma !
2016. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#11 Én nem pontoztalak le, ahogy a #11-es sorszamu hozzaszolasodat sem...anélkul is eléggé le van húzva. ;) Úgy látszik más sem ért veled egyet ez van, ettől még nem kell vagdalkozni....
2016. szept. 3. 18:37
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen be kell jelentened, mert az azt jelenti hogy újabb lakója lesz az albérletnek, aki nincs bent a szerződésben.

Nem a törvény írja elő h be kell jelentened, hanem a ti albérlet szerződésetek, amiben benne volt h hány fő fog ott lakni és ez most megváltozik.

2016. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!