Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jövőhéten kezdődik az egyetem...

Jövőhéten kezdődik az egyetem és még nincs albérletem, hogyan találhatnék egyszerűbben?

Figyelt kérdés
Több, mint egy hónapja folyamatosan nézem a hirdetéseket (alberlet.hu, ingatlan.com, jofogas.hu, facebook csoportok), ha 20 lakást nem néztem meg, akkor egyet se. Volt olyan, amelyik nagyon tetszett, de oda nem engem választottak lakónak, volt olyan, ami egy kis lyuk szoba volt 70 ezerért, volt olyan, ahol a fürdőből nyílt volna a szobám. Lehet, hogy én sem vagyok egyszerű eset, de ha már hajlandó lennék kifizetni egy szobáért 70, max. 80 ezret, akkor az tényleg legyen is olyan, ami tényleg megéri. Nem szeretnék igénytelen helyre menni. Kis garzonlakás is szóbajöhetne, de sajnos az nyilván drágább. Nincs valami ötletetek véletlen?
2016. aug. 30. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
70-80 inkább ingáznék bár nem tudni a távolságot.
2016. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
200 kilométerre élek Budapesttől. :(
2016. aug. 30. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Adj lejjebb az igényeidből.
2016. aug. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De miért adnék, ha normális körülmények között szeretnék élni és pénzem is lenne rá?
2016. aug. 31. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos túl későn kezdtél el keresni, így nagyon már nem válogathatsz.


Próbáld meg mindig vinni magaddal a pénzt ha mész albérletet nézni és ha tetszik akkor egyből rábeszélni a tulajt, hogy kössétek is meg a szerződést.

2016. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem most kezdtem el keresni, hanem július közepén. Az a baj, hogy a kerület se mindegy, 5.,6.,7.,8.,9. vagy a 13. lenne jó nekem.
2016. aug. 31. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!