Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérlek egy garázst. A tulaj...

Bérlek egy garázst. A tulaj bejárhat?

Figyelt kérdés
Bérlek egy garázst ami műhely is egyben el akarja adni nekem meg is tudnám venni de nem tudja mennyiért. Le kelett cseréljem a zárat mert volt egy betörés és olyan zár volt amelyet kivétel nélkül minden kulcs nyitott ami belement. Jelenleg 200000ft értékben növeltem meg felújítás terén a garázst ami új korában is 500000 ér rengeteg szeméttel kaptam meg használhatatlanul a dőledező garázst. Kulcsot kér a tulajdonos aki öregember. Én steril körülményt teremtettem ő meg a gépekkel piszkolni akar. Kifestettem lelambériáztam szőnyeget tettem le gipszkartonoztam padlást építettem festettem újra falaztam szigeteltem tetőt kicseréltem alig 2 hónap alatt. Mi a véleményetek?

2016. aug. 24. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hülye vagy mert felújìtottad ami még nem a tiéd. Mit csinàlsz ha a tulaj gondol egyet és nem adja el neked?
2016. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. De nekem ebben az állapotban van rá szükségem fél éves felmondási idő van és rendes a tulaj. Amúgy megállás nélkül azt hajtogatja hogy eladja nekem. Csak árat nem tud mondani. De ha átver akkor sok ellenséget szerez magának mert a szomszédok mind az én pártomon állnak.
2016. aug. 24. 23:02
 3/10 A kérdező kommentje:
10oldalas szerződés van minden lehetséges kimenettel szabvány. Két tanu.
2016. aug. 24. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Műhely is egyben. Az ő műhelye? Ott dolgozik?

Te ismered a körülményeket.

Bármilyen árat mondhat, mindattól függetlenül amit leírtál.

Az öregekkel nem könnyű.

Bár én nem ilyen folyamat utján vennék garázst az tuti.

2016. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Látta mennyi mindent csináltam nem kért kulcsot. Csak egy láda fát akart összedarabolni mert jöttek a fiai és bográcsoztak.
2016. aug. 26. 05:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem vészes. Szerintem ne csinálj ebből ügyet.

Tartsd meg a jó viszonyt főleg ha meg akarod venni a garázst.

2016. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem az lett volna a gond ha rendszeresen bejár használja a nagyipari géppeket ami után én fizetem a számlát és a steril körülményeket összekoszolja.
2016. aug. 26. 09:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát bocs, de jó nagy madár vagy te :D

A düledező garázst mondjuk el tudta volna adni 150.000-ért. Te ingyen felújítottad neki. Most már azt is mondhatja, hogy oké, eladom, de 600.000-ért, mert nagyon tip-top állapotban van. Ha neked nem kell ennyiért, más majd tuti elviszi. Te erre mit fogsz lépni?


Egy kanyit sem szabadott volna rááldoznod, amíg el nem adja neked, csak amennyit feltétlen szükséges a használatához. Főleg, ha semmiféle fénykép sincs róla a felújítás előttről, amivel bizonyíthatnád, hogy milyen volt.

2016. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A pártfogó szomszédokat felteheted a padlásra közvetlen a hülyék mellé, akik más tulajdonát saját pénzből újitják fel, úgy hogy ezzel kapcsolatban semmi megállapodás nem született.



Bármit csináltunk egy albérletben eloszor leegyeztettuk a tulajjal hogy a koltseg levonodik az albérleti dijbol, azt is, hogz milyen arányban...

Az hogy neked milyen állapotban kell hogy legyen a garázs ugyan csak senkit nem érdekel. Te a retekre meg a kupira mondtad, hogy kiveszed es kesobb adtad elő az elképzeléseidet.


Ha ennyire nem tud árat mondani, mondjál te, de úgy hogy "Figyeljen Pista bácsi. Most itt azonnal lepapirozva adok x ezret a garázsért."....és ez az osszeg legyen is nálad kp-ban. Eszi vagy bem eszi?

2016. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kompromisszumot kötöttünk egyenlőre nincs gond a tevékenységemből. Amúgy a garázs anyagi tartalmát megkaptam ami bő 300000ft ez aluminium réz vas lemez alapanyagok még ötvöző aranyat is találtam és ötvöző ezüstöt is. Amit beírtunk papírra az a munkagépek.
2016. aug. 31. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!