Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha egy takarítónőnek adom ki...

Ha egy takarítónőnek adom ki a lakást akkor az rendben fogja tartani? Vagy ne várjak tőle semmi jót? Eddig mindenki csak koszt mocskot hagyott itt ezért választanám ezt.

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van takarítónő, aki annyit keres, hogy képes lakást bérelni, akkor megpróbálhatod. Nekem volt olyan takarítónő ismerősöm, aki utált takarítani.
2016. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elmúlt napokban én is ezen gondolkodtam, hogy hogy ha takarítónő lennék, egész nap takarítanék, akkor lenne e erőm ahhoz, hogy hazaérve még otthon is takarítsak.

Hmmm, érdekes kérdés.

Szerintem az egyéntől függ. Ha valaki azért lett takarító, mert "nem volt más", akkor nem biztos, hogy otthon is rend lesz. Viszont ha valaki azért, mert szereti csinálni, kikapcsolódásnak tartja, akkor természetesen otthon is csinálja.

2016. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanolyan lutri, mint bárki más.
2016. aug. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fiú postás a lány takarító egy cégnél meg maganban is mellette. Elmondasa alapján 180 at kap a cégtől és 2000 ft órabérrel takarít maganban amivel 150-180 at keres még.
2016. aug. 21. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
takaritással jól lehet keresni
2016. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiadtam neki azzal a kikötéssel hogy havi 1 nagytakarítást kell csinálnia
2016. aug. 21. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!