Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Olyasmit lehet hogy többen...

Olyasmit lehet hogy többen kibérelünk egy házat és ott lakunk diákok? Mert el akarok költözni elegem van az otthoniakból

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehet! Feltéve ha nem vagy kiskorú :D
2015. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%
Hja!! Az királyság lenne!! A lehető legjobb módszer a társas kapcsolatokra!! "feltéve ha nem vagy kiskorú"
2015. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
76%
Ha a főbérlő engedi akkor igen. Feltéve hogy 18 éves elmúltál.
2015. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Duenna ***** válasza:
76%
Ha tudod/tudjátok vállalni a havonta kifizetendő magas rezsiköltségeket (víz, villany, fűtés, közösköltség) és a bérleti díjat (ami elég magas szokott lenni), akkor minden további nélkül.
2015. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Lehet.

18 felett vagy, semmi akadálya.


De tuti a mocsok szenny RTL műsor adta az ihlettet.


Mert ha egyetemistaként keresnél lakást, akkor nem így tennéd fel a kérdést.

2015. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt meg kell kérdezned, erős a gyanúm, hogy agyilag alkalmatlan vagy még az önállóságra...
2015. júl. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy nem abból a jött az ötlet már 14éves korom óta el akarok menni most 18 vagyok és itthon is mindent én csinálok nem szeretek senkire rászorulni ,de jó lenne már külön lakni pár emberrel otthon nem húzom sokáig és el tudom magamat tartani csak jobb lenne egy pár társ hogy biztosabb legyen
2015. júl. 7. 11:58
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Igazad van!!!Ha elég önálló vagy/anyagilag is/tedd azt.

Az lenne az egészséges, hogy minden 18-at betöltött éljen külön a szüleitól.És ne az anyja szoknyája alá bujjon a felnőtté válás elől.Persze ezt az önálló életet felelősséggel kell vállalnod!

Sajnos sok esetben a szülők értelmetlen tutujgatása ezt akadályozza.

Csak bátran, ha elég érett vagy!

Sok sikert::egy sokunokás 72 éves nagyapa.

2015. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy jelen pillanatban el tudod magadat tartani,de olyan világban élünk,hogy bármikor elküldhetnek a munkahelyről,s akkor miből fogod fizetni az albérletet,miből fogsz enni,stb,ha nem tudsz azonnal másik munkahelyet szerezni?Meg ha többed magaddal vagy albérletben,akkor függesz másoktól.Pl.ha az albérlő társad valamelyike veszíti el az állását,te fogod fizetni a részét is,vagy mi?Szerintem ne ugrálj meggondolatlanul,inkább gyűjtsed a pénzedet és majdcsak eljön az idő,amikor önállósulhatsz.
2015. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdés feltevése alapján szerintem nem vagy még 18, tehát ilyet nem lehet.

Ha majd lesz annyi eszed, hogy az ilyesmit nem kell megkérdezned sehol, na majd akkor lehet...

2015. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!