Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egerben albérletet keresek...

Egerben albérletet keresek sűrgősen. Valaki egyet ajánlana?

Figyelt kérdés

Máj 15-ig ki kell költöznöm a mostaniból. A főbérlő meg van buggyanva már elnézést. Sajnos sikerült egy bolondot kifognom :) 30-35 ezerig keresek egy albérleti szobát.

Köszi :) 40/F és dolgozó vagyok.



2015. máj. 6. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hónap költözési idő törvény szerint !
2015. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van szerződésed kérd,hogy írásban nyújtsa be a bérleti szerződés felmondását, és onnantól egy hónapod van kiköltözni.
2015. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nincs szerződésem,mint ahogy általában szokás... Az a helyzet nem is szeretnék sokáig maradni elég sűrgős lenne,mert valóban elég labilis az illető. Keresnék én több ideig,de mindenkinek jobb,ha ez gyorsan lezajlik,és hát időpontom is van már. Sőt a kiköltözés idejét is alig tudtam vele "letárgyalni" mindig változtatta. Pzsichikai eset :) Hadakozni értelmetlen lenne,csak rosszul járhat az ember. Normális árat fizetnék ,nem azért írtam,hogy olcsón jussak albérlethez.
2015. máj. 6. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem ha van facebookod ott sok ilyen albérletes oldal van jófogás is vannak .És mindig legyen albérleti szerződés.:)Sok sikert kívánok.
2015. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Találtam jófogáson végül :)

FB-on is kerestem ilyet,de Egerre nagyon kevés találat lett gyakorlatilag csak az EKTF oldala ilyen,de aki főiskolás,vagy fiatal annak ajánlható.

nyílván sok albérletes oldal van,de a városra kereséssel keveset fog adni,gondolom csak a címek közt keres és ne a hozzászólások alapján .

2015. máj. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!