Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Keleti pu környéke Budapesten...

Keleti pu környéke Budapesten milyen környék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Albérletbe költözök Bp-n, egyedül, 26 éves nő vagyok. Találtam egy egész jó lakást a Bethlen Gábor utcában. Viszont azt hallottam, az a környék eléggé gettó. Mik a tapasztalataitok?
2014. okt. 28. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Vidéki vagyok, de ezt még én is tudom, hogy a keleti nagy gettó. Talán még a külső körzete elviselhető, de bentebb már enyhén szólva is 8.ket.
2014. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 horbeni ***** válasza:
100%
én nem ajánlanám. Főleg hölgynek, egyedül...
2014. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gettó. De ha a lakás különben pont megfelelő meg árban is jó, azért lehet ott lakni, végülis nem az utcán kell élned. Jó a közlekedés, boltok közel, ha nem kergettek asztal körül, ha nem a Rózsadombon laktál, el lehet ott lakni. Azért nézd meg a ház állapotát is, és ha az utcára néz, nem zajos-e.
2014. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Sajnos tényleg így van, ahogy írják. Én nyáron szoktam Pesten lenni, napközben még oké, de este már veszélyesebb.
2014. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Laktam arra, tényleg nem a legjobb környék. Volt néhány kisebb incidensem éjszaka, mikor egyedül mentem haza, de sokkal rosszabb is lehetett volna. Ha jó árban van a lakás, akkor lehet, megéri. De azért óvatosan hajnalban.

23/L

2014. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nem imádnivaló a környék, de ha olcsóért bérled a lakást, akkor rendben van. tényleg semmi sincs messze, közlekedés szempontjából egyáltalán nem rossz.

én a helyedben hamar összehaverkodnék a szomszédsággal vagy ha megoldható valahogy, akkor nem egyedül mennék. :)

2014. okt. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egy ismerősömet sikerült elérnem, aki ott lakik a keleti közelében, és azt mondta, hogy nem közveszélyes alakok vannak,maxpróblnak eladni ezt-azt. Meg tele van kamerázva, illetve egyre több kamerát telepítenek, és a rendősrség is ott van a közelben. Igaz, ő srác, de ennek ellenére azt mondja, egyáltalán nem olyan vészes környék.
2014. okt. 29. 09:27
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Így van, minden be van kamerázva, szerintem simán lakható.
2014. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

sokra mész a kamerával... ha éppen kitépik a kezedből a táskát, a kamerából nem fog kinyúlni egy kéz, ami megvéd :D majd utólag szépen visszanézik a pixeles felvételt, és megállapítják, hogy ismeretlen tettes ellen nyomoznak. mire a rendőr kiér, a tolvaj rég árkon-bokron túl lesz.


tényleg elég gettó környék, ott akarták nemrég megkéselni ismerősöm 12 éves fiát, délután. persze a járókelők sem rohantak a segítségére, vagy hívtak rendőrt... végül "megúszta" annyival, hogy elvették a telefonját és a pénzét. ja, és volt kamera.

2014. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ugyanmár, a 11. kerületben vagy az 5. kerület közepén is b__sznak az emberek mentőt hívni, ha kiterülök... ez szerintem nem kerület- és környékfüggő. nekem sikerült már rosszul lennem állítólag elegáns meg biztonságos környéken is, aztán alig akadt valaki, aki felszedett, mit kókadok már. sajnos mindenhol emberek laknak, ergo vannak taplók meg kevésbé taplók meg nem-taplók.

néha a céltalanul bolyongó jöttmentek inkább jönnek segíteni, mint az öltönyös parfümösök. :D :/

2014. okt. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!