Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egy szobás albérletet, ha...

Egy szobás albérletet, ha 30-35 ezer Ft-ért bérelek, és a nettóm 100 ezer Ft, meg tudok majd élni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, rezsi, kaja...váratlan kiadásokra 200 rugót tettem félre. Picit aggódom, mi lesz, ha nem jövök ki a pénzből. Lekötve van egy misim, de ahhoz nem akarok hozzányúlni.
2014. máj. 4. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
erosen fugg attol, mennyi a rezsid, mert pl. egy tavfuteses lakas durvan el tudja vinni a penzt.
2014. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rezsitől függ, de ha egyedül vagy, a leghidegebb hónapban olyan 30 körül van a rezsid. a lakás+rezsi kb 60 ezerre jön ki, és ebben még nincs benne a közös költség. szóval nagyjából 30 ezer forintod marad a hónapra, ami szerintem nem valami sok.
2014. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!