Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ennyiből meg lehet élni?

Ennyiből meg lehet élni?

Figyelt kérdés

Szeretnénk összeköltözni a barátommal, de nem túl sok a bevételünk. Én 85 ezret keresek, nem hiszem, hogy feljebb menne a közeljövőben. A párom még tanul jó pár évig, diákmunkázik, 30-40-et keres biztosan, van, hogy több, de a bizonytalanra nem lehet építeni.

Egy picike 25-30 nm-es lakás elég lenne nekünk, nézegettem albérleteket, elég olcsón vannak.

De a tapasztalatok érdekelnének, van valaki ilyen helyzetben? Meg lehet ennyi pénzből 2 embernek élni?



2012. dec. 3. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi két hónapig éltünk úgy, hogy párom keresett 120ezret, én meg nem kaptam semmit. A bérleti díj rezsivel olyan 80 volt ebből, a többi ment hitelre, telefonszámlára, autóbiztosításra. Hozzá kellett nyúlnunk a félretett pénzünkhöz, mert kajára nem maradt. De ha nektek durván megmarad 30-40ezer vagy kicsit még több is, és semmit nem vesztek, csak kaját meg az alap tisztító és tisztálkodási szereket, akkor ki lehet jönni. De félretenni már nem tudnátok. Ha így is bevállaljátok, hogy semmi félretett pénz, semmi fizetős szórakozás, semmi ruha és egyéb pipere dolgok, akkor vágjatok bele. De szerintem ennyi pénz kevés, mert úgyis lesz, amit meg szeretnétek majd venni, és nem lesz rá pénzetek. Plusz ha még valakinek szülinapja, névnapja lesz, nem tudtok semmit sem venni. Plusz, most jön a karácsony, de ha csak a jövő évben gondolkodtok, akkor is lesz, és nem tudtok semmit sem venni.
2012. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy egyszer vegyen valamelyikőtök olyat, ami a másiknak szemet szúr és egyből ott a konfliktus. Pl. hazajön egy kólával, vett egy csokit, evett egy hamburgert, te vettél egy rúzst, dezodort, jön egy ünnep és ajándék kell, stb. Nehéz ügy
2012. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kipróbálni mibe kerül? Semmibe! (El ne hidd! De csupán pénzt veszítesz)


Komolyabb gond ha az anyagiak miatt nem sikerül, de eszt meglehet beszélni már előre, és egy két hónapiig lehet készenlétben tartani a vissza lépést.


Vacak lenne szétköltözni? Igen!

Kibírná a kapcsolatod? ?


Megérné? De meg ám! Ha kibírja a kapcsolat a kezdeti kudarcot még szorosabb lesz!

2012. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!