Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pesten van vhol olyan rész,...

Pesten van vhol olyan rész, ahol parkos, természet közelében lehet lakást venni, ahol nincs nagy szmog?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 16:41
 1/7 anonim válasza:
Városliget környéke pl vagy a külkerületek pl rákospalota
2012. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és melyik kerületek a legkedveltebben,ahol ,,jó" élni?
2012. aug. 18. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Mo-n általában a városok északnyugati része a parkos és tisztalevegőjű. De érdemes az uralkodó szélirányt megnézned, és ez alapján választanod. A 14. és 15. kerület szép zöld és olcsó (ezért ugrik be elsőnek mindenkinek), de szerintem még mindig elég forgalmas, szmogos. Az 5., 6., 7., 8., 9., 13. kerületek biztosan nem ilyenek.
2012. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pesti oldalon zugló (14ker) a budai oldalon 2. 3. 12. 11.ker, de ezek persze drágák is. de a 14ben minden közel van. én a 6. és 7. kert szeretem, ott is minden közel van de ha a Városligeti végén vagy, akkor ott a zöld terület. a 13kerület Jászai Mari tér közelében is elég jó, mert onnan is minden max fél óra, a Margitsziget is, ami aztán tényleg varázslatos hely, csupa zöld.
2012. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha kirándulósok vagytok, akkor a 3. hegy részén érdemes körülnézni de az szörnyen drága.
2012. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha ha ha 13 egy csoda hely ....1 körulötem van minden ovi bölcsi iskola 400 m belul.

bolt hentes busz villamos metro 15perc.

sok zöld övezet patak duna part 1km séta:)

korház ha baj van 10perc.

brazilok indiaiak romák...itt nincsenek erre :)

autopálya 8perc .

2012. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vukovics alias válasza:
szmog minden hol van föleg panelben am a rákoczi ter..
2012. aug. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!