Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérleti szobát bérelnék...

Albérleti szobát bérelnék mire figyeljek oda? Részletek lent

Figyelt kérdés

Most először laknék így, 36 éves nő vagyok,tönkrement a kapcsolatom emiatt költözöm és sajnos jelenleg csak szobát tudok megfizetni. ( Helyileg vidéki megyeszékhely).

Jobban szeretnék nő lakótársat, de ott amit találtam elég lepukkadt az egész lakás ( nem piszkos vagy ilyesmi csak sokat használt régi). Találtam szebb lakást is de ott egyetemista fiú lenne a lakótárs attól kicsit tartok mert más világ, nem e fogjuk zavarni egymást stb.

Dolgozom nem sokat vagyok otthon, csendes életmódot élek.



A költségek tisztázásán kívül mire kell figyelni még? Tanàcsok?



tegnap 06:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A lakótárs, vagy a tulajdonos valóban nagyon fontos, mert ha te szeretsz rendet tartani ő meg tojik mindenre az gond. Szintén az ha ő bulizós te meg aludnál éjjel. De tisztázni kell, hogy ki mikor mit használhat, hűtő fürdőszoba, wc (szagok miatt ez komoly problémaforrás), milyen feltételekkel mondható fel, mit kell neked fizetni, stb. A rezsi ilyen esetben általában benne van az árban, mert ugye az sem szerencsés, ha az egyik bérlő autót tölt konnektorból, de a villanyszámlán osztozni kell.
tegnap 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!