Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jó döntés volt kiadni a...

Jó döntés volt kiadni a lakásomat?

Figyelt kérdés

Jelenleg bizonytalan a helyzetem, ezért megbeszéltem a szüleimmel, hogy visszaköltözök hozzájuk, és kiadom a lakásomat, hogy legyen egy kis extra bevételem. Gondolkozok külföldre költözéssel is, próba szerencse alapon. Jelenleg egyedülálló vagyok, így nincs nagyon magánéletem. Ha összejönnék valakivel, akkor kicsit nehezebb lenne a helyzet, ha nincs lakása az illetőnek, úgy fel kéne mondanom a bérlőmnek, ha komolyabbra fordulnának a dolgok.


Tehát jelenleg nagyon vagylagos az életem jelenleg, fiatal is vagyok, 33 éves :D


Szerintetek jó döntést hoztam?



szept. 16. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen keveset keresel? A lakás a tiéd, más azért lakik a szüleinél, mert nincsen lakása. Számomra furcsa ötlet.
szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Elég fura. A szüleid kihasználása. Remélem nekik fizetsz rezsit meg kajapénzt.

Más másodallásozik es kapcsolatra az ideje kevesebb. Te egy konnyu utat valasztottal es a helyed kevesebb. Valamit valamiert

szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Párkeresésnél elég fura lesz megmagyarázni, hogy nemcsak, hogy mamahotelezel, de még önkéntesen is csinálod, hiszel lenne hol laknod. Gratulálok.
szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha saját lakással nem tudsz boldogulni a hazádban, az anyanyelveden, akkor mitől tudnál boldogulni idegen nyelven, külföldön, ahol nímandnak tekintenek, mert csak egy kelet-európai vagy, és sokkal talpraesettebbnek kéne lenned, mint itthon, hogy ne nyomorogj. Ne hidd el a meséket, hogy csak rád várnak nyugaton, van már elég bevándorló takarító a nyakukon. 33 évesen ne definiáld magad fiatalként. Szedd össze magad, és élj felnőtthöz méltó életet. Minden körülményed adott, hogy meg tudd tenni
szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
jót!
szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ebben nem tudom miféle kihasználás van, ha közösen megbeszéljük. Megszűnt az állásom, hasonlót találni nem egyszerű, már keresek jó ideje, annak nincs sok értelme szerintem, hogy feléljem a megtakarításaimat.


4, például szezonmunkánál biztosítanak lakhatást is, + pénzért különálló szobával.

szept. 16. 16:13
 7/13 SZTANN ***** válasza:
100%

Ha tényleg biztosan el akarsz menni külföldre, komolyan és belátható időn belül, akkor jót tetted, ha rendezted a lakásodat. De ha ez csak holmi bizonytalan tervezgetés vagy alibi szintjén van, akkor egyáltalán nem oké.

33 évesen nem mehetsz vissza a szüleidhez VÉGLEG, mert ezzel totál becsődölsz, soha nem lesz társaságod, esetleg munkád sem ... Nem jó irány!

tegnapelőtt 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nyilván nem végleg. Amúgy én semmi kivetnivalót nem látok ebben, rengeteg nálam idősebb ember is együtt él a szüleivel még.


Nem értem mitől nem lenne attól munkám, mikor itt laktam a 20as éveim elején, akkor is volt munkám.


A saját lakásomban se tartottam partykat, meg nem hordtam fel nőket minden nap, tehát annyi a különbség, hogy a régi szobámban ülök, meg a régi ágyamban alszok most átmenetileg egy kis időre

tegnapelőtt 16:56
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

szerintem sincs semmi kivetnivaló ebben. Én is ezt csinálnám a helyedben

Lehet csak irigyek, hogy neked még vannak szüleid + jó a viszonyod velük

tegnapelőtt 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Visszalépés. Kapcsolati csőd. Mamahotel. Van hol laknod, de mamahotelezel. Fullgáz.
tegnapelőtt 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!