Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bútorozatlan, gépesítetlen...

Bútorozatlan, gépesítetlen lakást tényleg sokkal nehezebb kiadni?

Figyelt kérdés

szept. 1. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A bútorozatlan nem biztos, de én olyan lakást néztem nemrég, ahol még hűtő és mosógép sem volt, azt már nem tudtam vállalni.
szept. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 zulu ***** válasza:
Add ki így ha ilyened van.Legalább nem fogod hallani hogy elromlott a mosógép,hűtőszekrény csinálj valamit.Más a célközönség, kevesebb probléma és még az sem biztos hogy olcsóbbnak kell lennie...
szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

8# nem muszáj berendezned, de ez olyan, hogy befektetés nélkül soha nincs haszon. És egy újan bérbeadott lakás évekig csak viszi a pénzt, nem hozza.

Érdemes pár dolgot azért venni bele. A konyha tűzhellyel alap. Hűtő is. Mosógép nem feltétlen de nem árt az sem. A páraelszívó és a légkondi nem alapfelszereltség.

Érdemes a fentieket beszerezni és aztán kiadni azt a lakást.

szept. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!