Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Zamárdiban/Siófokon lehet még...

Kedves Vezető kérdése:

Zamárdiban/Siófokon lehet még hosszútávra kivenni szobát magánháznál, esetleg albérletet egyedülálló dolgozóként ? (Tehát szeretnék kicsit enni, élni is munka után)

Figyelt kérdés

2008 ban laktam Siófokon először, akkor 20 volt az albérleti szobám rezsivel, és 100 a fizum. 20-30 ért tele volt a környék szobákkal.

Igen, azóta más a helyzet, látom.. :)

Zamárdiban van egy éves munka 280 ezer netto fizuval. De nincs hol lakni ott.

Benne vagyok egy csomó csoportba, de csak pár napra érdeklődnek szállásért, apartmanok, kiadják pár napra, mondjuk a Balatonsoundra, luxusingatlan, szállás brigádoknak, Hostel, Hotel ár alatti szállás, stb-k et látok.

Szokott még lenni olyan, hogy 1 főre hosszútávra egy szoba, vagy lakás amit nem a nyári szezonra adnak ki? Hol érdemes nézni?

Nézem minden héten a Siófoki Szuperinfot is, Fb csoportokban vagyok.

Köszi az infot/meglátást.



máj. 3. 13:28
 1/1 Lilluci27 ***** válasza:
www.ingatlan.com
máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!