Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A tulajunk ki akarja tenni a...

A tulajunk ki akarja tenni a macskánkat, ma reggel szólt és a mai nappal. Mit tudnék tenni, hova tudnám vinni?

Figyelt kérdés
Nem tudunk új albérletet nézni, mivel nem engedhetjük meg magunknak. Kérlek segítsetek

2023. okt. 17. 08:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös. Felmehet benne a pumpa, de ha az van a szerződéseben, hogy tarthatok macskát akkor tarthatok. Pont azért fizettem 3 és nem 2 havi kauciót, mert hátha mégis tönkretesz valamit a macska.
2023. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%

A kérdésre érkezett válaszok tökéletesen megerősítették bennem, hogy nagyon jól tettem, hogy vettem egy csak oda jegyet Malmöbe. Undorító a többség, már bocsánat.

Ha a kérdezőnek macskával adták ki a lefingott szarjukat (8 éve lakom albérletben, még normálisan, nem lomiból berendezett, vagy nagymamabútoros lakáshoz nem volt szerencsém), akkor ne menjen már fel semmijen pumpa a tulajban azért, mert a macska - feltételezzük, hogy - a lomis bútoron erősíti a karmát. Valószínűleg nem ez a helyzet egyébként, de ha ez lenne, se lenne tragédia. Vagy a tulaj a saját kölykének se engedi meg, hogy hazavigyen egy kisállatot, mert úristen, mi van, ha kárt tesz? (esetek 90%-ában nem tesz kárt). És ha történt egy megállapodás, akkor tartsa már a szavát a tulaj. A macska családtag. Normális ember nem bassza ki a kertbe.

2023. okt. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!