Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Esti wc-dugulásnál kijönnek...

Esti wc-dugulásnál kijönnek másnap reggel?

Figyelt kérdés

Eldugult az albérletemben a wc. Nincs pumpám, a kefével nem jartam sikerrel. Sajnos a barátom is vidéken van most. Nőként nehezen boldogulok, bocsi fiúk... :))


Holnap szóljak a tulajnak? Vagy intézzem én a szakit?



2022. dec. 25. 21:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Előbb vegyél, kérj valakitől pumpát, a szaki drága. Tulajnak kb semmi köze hozzá, mekkorát kakáltál :D
2022. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Lefolyótisztító vagy duguláselhárító szered nincs otthon?
2022. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
2022. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nemrég költöztem ide szóval olyan sokminden még nincsen itt.
2022. dec. 25. 21:57
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Kb esélytelen karácsonykor azonnal kiszálló szakembert találni. Szerezz valahonnan egy pumpát.
2022. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj pumpát kunyerálni valakitől kölcsönbe. Aztán lehet jól letuszkolni, illetve ha van duguálelhárító szered azt is öntsd bele és az utasításoknak megfelelően várj vele és utána öblítés majd pumpálás.
2022. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már olyan, hogy csak úgy sikerült elhárítanom a dugulást, hogy vagy fél percig folyamatosan pumpáltam. Tehát ne add fel pár próbálkozás, 5-10 másodperc után. Folyamatosan csináld hosszabb ideig, és nagy valószínűséggel menni fog.
2022. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a kefével szerintem csak beljebb tuszkoltam a dolgot, tehát lehet nagyobb kárt csinaltam mint ha nem csinaltam volna semmit.
2022. dec. 26. 01:20
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szar vagy papir dugit akkor tolkad beljebb nyugodtan.

A papir el fog azni.

Gyakori, hogy szar a csatorna cso, pl van benne egy jo nagy 90 fokos idom ahol elakad a cucc. Csak at kell segiteni.

Engedj ra nyugodtan vizet csak be follyon ki. A tobb viz is nyomast csinal neki es lejjebb tolja.

2022. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Csak a 💩 és a papír dugít, mást nem dobtam bele, nem is szoktam. Lehet amúgy az a baj, hogy máskor rögtön le szoktam húzni a kakit és csak utána törlök, most viszont egy húzással próbáltam megoldani...
2022. dec. 26. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!