Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi volt a legrosszabb albérlet...

Mi volt a legrosszabb albérlet ahol idáig éltél?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Ezt követem
2023. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy alkoholista. Két hétig tartott, kényszermegoldás volt.
2023. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon rossz nem volt, de egy azért eszembe jut:


Azt hiszem 50-es években épült épület domb tetején, lift nélkül, harmadik emeleti lakás. A tulajdonos szülei laktak itt, mielőtt meghaltak. Nem csak az ő bútoraik voltak ott, hanem elég sok holmijuk még ott volt. Végül is ha úgy vesszük, előny, hogy pl. gyufát, sót, cukrot stb. sem kellett venni, mert volt... De a bútorok, fürdőszoba, meg minden azért elég lepukkant volt. De ár-érték arány korrekt volt, nekem meg olcsó albérlet kellett, úgyhogy nem zavart.


Ami viszont igazán bosszantott itt, hogy az egyik szomszéd utált engem, de nem tudom miért. Amikor indult dolgozni reggel 6-kor, mindig becsöngetett hozzám, de nem várta meg, hogy válaszoljak. Egyedül élő ember voltam, soha nem buliztam, nem bömböltettem zenét. Tényleg nem tudom, hogy mi volt a baj velem, de mivel nem mondta el, azóta nem tudom.

2023. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Pince szinti lakás, aminek az üvegtéglás ablakai a járdára néztek térdmagasságban. 1 szoba, 1 konyha, meg egy kis előszoba volt az egész. Nem volt melegvíz, úgy kellett a rezsón forralni, és lavórból mosdani. WC kint a folyosón volt a lépcsőháznál - télen volt, hogy megfagyott benne a víz. Egy ismerős megengedte, hogy havi 1 csík cigiért cserébe ott lakjak. Fél év volt amíg elrendeződött az életem és végre egyenesbe kerültem, akkor sikerült továbblépni.
2023. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

1978-1979 - 4 lakásos társasházban a pinceszinten 4 mosókonyhában mindenhol albérlők!

Mi a 22-23m2 helységben 2 felnőtt 2 gyerek.

Belmagasság 10 cm több mint a szekrény magassága. Vascsöveken görgetve lehetett kihozni.

Egy kb. 600x900 mm ablak.

Ha a tulaj befűtött a kazánba - nagyon meleg volt. Nyáron viszont hűvös.

1 db WC kint folyósón 10-12 főre.


Iskola olyan 2 km, gyalog 30-35 perc volt ha lekéstem a buszt.

2023. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Francia palival egy lakásban külföldön akinek az volt a hobbija Hogy esténként lenyomott 4-5-6 üveg sört majd az idétlen francia kabarékat nézte és hangosan röhögött rajta, Minden reggel ment okádni a wc-be, hasa eléggé fel volt már puffadva valszeg mája kezdte felmondani a szolgálatot.
2023. ápr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt 3 is, amit nem szerettem, főleg a lakótársak miatt. A legrosszabb talán a panel félszoba volt, ahol 3 évig laktam egy idős háklis tulajnővel. Nem is tudom, hogy bírtam ki addig ott, mert nem bírtam elviselni a természetét. Bár én mindig rendesen fizettem, csendes, jó bérlő voltam, de mégis voltak konfliktusaim vele. Pedig fülhallgató nélkül sem hallgattam semmit és sokszor egész nap nem voltam otthon, szóval értékelhette volna, hogy ilyen vagyok. Ehelyett bele kötött az élő fába is, állandóan volt valami gondja velem, bejárkált a szobámba a tudtom nélkül, áttologatta a bútorokat amiben a cuccaim voltak, kérdés nélkül stb.
2023. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!