Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miben egyezzek meg ezzel a...

Miben egyezzek meg ezzel a bérlővel?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy 2 éve lakik nálam egy nő egy macsakával. A macskába beleegyeztem és +1 havi kauciót kértem ennek fejébe. A macsek megkaparta a kanapént, ezt ő magától jelezte (nem járok fel hozzá havonta én más városban lakom). Felajánlotta, hogy vesz egy másikat amit közösen kiválasztunk, és otthagyja, vagy majd, ha egyszer ki kell költöznie akkor vonjam le a kaucióból (neki így is jó a kanapné). Egyébként semmi gond nincs vele, pontosan fizető, rendes, dolgozó, harmincas elvált gyerktelen nő, más kár nem keletkezett, nincs büdös macskaszag, szomszédok sem panaszkodnak. Szerintetek melyikkel járnék jobban?

2023. márc. 24. 13:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyelőre tedd félre a dolgot szerintem, neki jó így, ha költözik, majd visszatértek rá. Ha ott lakik még X évig, addigra simán lehet, hogy a természetes amortizációba is betudható a dolog (ha nem állandó kaparófaként funkcionál persze).
2023. márc. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!