Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Védendő fogyasztó vagyok és...

Védendő fogyasztó vagyok és most kaptam egy levelet hogy előrefizető mérőt fognak felszerelni ha nem egyezzem bele akkor ki fogják kötni?!

Figyelt kérdés
Volt vagy van valaki ilyen helyzetben mit lehet tenni? Csak tisztességes válaszokat várok aki kötekedni meg piszkálódni akar ne írjon!
2010. ápr. 12. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ennek vmi oka? Nem fizettél sokszor, vagy miért? Indokok?
2010. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pénzhiány, nem saját hibámból nem tudom előteremteni vagy eszünk és a többit fizetem vagy mindent fizetek és nem eszünk.Kösz az érdeklődést.Az állam elvileg védi az ilyen helyzetbe jutottakat de ezek/E.O.N/megkerülték a törvényt,ugyhogy ha részlete kérsz+az előrefizetős óra ha csuszol a részlettel nem engednek tölteni az órára=kikapcsolás áramnélkül maradás.
2010. ápr. 12. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek sajna nem olyan hülyék, hogy törvénytelenül csináljanak ilyen dolgokat. Én nem is hallottam még ilyenről, de ezek szerint megtehetik.
2010. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

www.szmm.gov.hu/download.php?ctag=download&docID

2010. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy inkább így:

www.szmm.gov.hu/download.php?ctag=download&docID=338

2010. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,megnézem majd jelentkezem mit sikerült tennem!
2010. ápr. 13. 07:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!