Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Olyasmit levonnál a kaucióból,...

Olyasmit levonnál a kaucióból, amit amúgy is cserélnél/újítanál, de a bérlő is kárt tett benne?

Figyelt kérdés

Például tapéta, ami már a beköltözésükkor, kb 10 éve sem volt új, de láthatóan össze van firkálva.

Vagy padlószőnyeg, ami még az eredeti, kb 40 éves, de látod, hogy cipővel is bejártak és valamit rá is öntöttek.

Nagyon régi bútorok, amiket kidobnál, meg amúgy is elhasználódott már, de egy kis pluszt ezeken meg tudsz spórolno.


2023. márc. 21. 04:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szerintem meg neked nincs igazad. Ha a tapéta frissen lett volna feltéve, a gyereke akkor is végigszántja zsírkrétával.

Vagy ez milyen hozzáállás? "Régi, akkor firkáld csak gyerekem. A szőnyeg is régi, nyugodtan mászkálhatunk rajta szaros cipővel"

2023. márc. 22. 08:29
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11

Figyelj, én biztos nem foglak győzködni, kérdeztél, válaszoltam.

Innentől kezdve azt csinálsz amit akarsz!...csak akkor miért kérdezősködsz, ha meg vagy győződve az igazadról?

2023. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igazi sz.arfacsari vagy
2023. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!