Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lehet csinálni valamit olyan...

Lehet csinálni valamit olyan tulajjal aki folyton a véremet szívja?

Figyelt kérdés

Én albérlö vagyok egy lépcsőházban,de már teljesen kikészit amióta itt élünk.

Mindenféle mondva csinált dolgokkal felhívja a közös képviselőt ami nem igaz.

Minden csicskának elhord,rágalmaz,a gyerekeimet piszkálja folyton.


Mit tudok tenni?


2022. okt. 12. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Elköltözöl.
2022. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben ez folyamatban van,hisz vettem ingatlant,de addig kénytelen vagyok tűrni?
2022. okt. 12. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Keress új albérletet.
2022. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen indokok, mit tud csinálni a közös képviselő, kicsit részletesebb le írást is adhatnál, mi készít ki, mit csinál a gyerekkel? A tulaj hol lakik, ha az albit kiadja? Ugyan abban a házban? Minek adja ki? miért nem téged vegzál?
2022. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Például azzal hogy a kutyánk jelöl a lépcsőház előtt,ezt jelezte költözéskor azóta kézben hordjuk fel-le a kutyát.

Most újra ezt hozta fel,ez nem igaz.

Nyáron rakatott klímát a tulaj,leesett vakolat darab miatt a gyerekeimmel üvöltött,hogy fel kell takaritani,de csak akkor ment el a szerelő.

Ez egy társasház,több lakóval.

Nem csak engem piszkál,de hova tovàbb mostmát rágalmaz is hogy mi csicskák vagyunk kussoljunk.

Azért is szekált hogy nem állhatunk a lépcsőház elé,mert albérlőknek nem lehet.

A közös képviselőhöz úgy ment hogy szekált minket,de nem érdekelt próbáltam nem belemenni,nem bír magával.

Ma én holnap más.

2022. okt. 12. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nézd levegőnek, és ne törődj azzal, miket mond rólad.
2022. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kutya érthető, azokat már rég jogszabály által kellett volna kitiltani a kert nélküli házakból. A rágalmazásért viszont feljelentést lehet tenni, ill. már rég elköltöztem volna a helyedben, dunát lehet rekeszteni az albérleti hirdetésekből, most az infláció alatt minden pofátlan tulaj ezen akar meggazdagodni...
2022. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanitsd meg azt a ku@va kutyát hogy ezentúl kizárólag a bárbeadó bokáját jelölje. Ha ez miatt hisztizik említsd meg hangosan hogy a kutya a büdös dolgokat megjelöli.


Hozd a tudomására hogy ha a gyerekeddel üvölt akkor nem csak a vakolat fog leesni.


Továbbra is parkolj a bejárathoz minél közelebb, a parkoló a legtöbb helyen közterület, tehát a tiéd is.


Ha sérteget akkor nevezd mindenki előtt népművészeti agyagedény úrnak (köcsög), lehet hogy venni fogja az adást.

2022. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezzel tényleg csak azt lehet tenni, hogy elköltözöl, javulni nem fog.


Addig is, dokumentálj mindent.

Legyen videó és fotó, papírnyom is.

Ha ilyen tirádái vannak, azt rögzítsd.

Ha valami elromlik, szétesik, rosszul van bekötve arról is azonnal emailt, üzenetet küldeni, fotókkal, videóval.

Be nem tartott ígéretek, karbantartási dolgok amik nem történtek meg, szabálysértések pl biztonsági szempontból.


Van a közelben valami lakójogi szakszervezet? Csatlakozz, és invitáld a többi lakót is.



Ha mondjuk 5-10 lakó összefog ellene, és rengeteg bizonyíték van arra, hogy labilis az idegzete, sumákol a karbantartással, rágalmaz, és még erre a ház sem biztonságos, az gyorsan elhallgattatja majd.

2022. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!