Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Így kifizessem az albérletet,...

Így kifizessem az albérletet, más ember mit csinálna?

Figyelt kérdés
Jelenleg 116 ezer Ft-al vagyok mínuszba, ha most kifizetem az albérletet 230 ezer Ft-al leszek mínuszban,de még élni is kell,és ott leszek, hogy 300 ezer Ft mínusz. A folyószámla hitelkeretem 340 ezer Ft,de ezt nem fogom tudni vissza tölteni 240 ezres fizetésből...

2022. szept. 11. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Beszélnék a tulajjal és ezt így elmondanám neki, ahogy itt is leírtad. És mondja meg ő, hogy milyen megoldást kínál erre, vagy te ajánlj fel valamilyet.
2022. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még jó hogy fizesd ki a lakbért.

Nem értem egyáltalán hogy gondolod az, hogy ingyen élhetsz ott? Mire fel?

Tejet, kenyeret kapsz ingyen? Nem.

Lakhatást sem.

2022. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 NTBS ***** válasza:
100%
Igen fizess ki. Olcsóbb albérlet és másodállás ha van rá lehetőség.
2022. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Majd apránként visszatöltöd. Addig a minuszra havonta számítanak kamatot.
2022. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés?


Nyilván az albérletet ki KELL fizetned, nincs ingyen lakás, ne más szívjon azért, mert neked nincsen pénzed.

2022. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 240 ezres fizetésre 100+ ezres albérlet elég erős. Én 4-5 éve 300-350 ezres fizetéssel sem vállaltam be csak szobabérlést. Pont azért, hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe, mert azért ezt csak látja előre az ember.
2022. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért erős?
2022. szept. 12. 23:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező te valami retardált vagy? Mondjuk az legalább magyarázat lenne arra, hogy miért vagy ebben a helyzetben.
2022. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy kajak nem értem, most komolyan kérdezed, hogy miért "erős" a baromi alacsony fizetésed felét kiadni albérletre, miközben a másik fele arra nem elég, hogy kijöjj hó végére?


És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy mínuszban vagy és ha spórolsz is havonta pár 10 ezret akkor is egy évig csak azért dolgozol, hogy egyáltalán nullán legyél, miközben azon gondolkozol, hogy már az albérleted sem fizeted ki...

2022. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem fizeted ki akkor mi fog történni?

Jövő hónapban ki tudsz fizetni két havi albérletet?

2022. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!