Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lehet ilyenkor csinálni valamit?

Lehet ilyenkor csinálni valamit?

Figyelt kérdés

Épp költöztünk, drága főbérlő:

- nem engedi bejelentetni magad a lakcímre

- nem engedte hogy én is ott legyek szerződéskötéskor, csak azt, hogy párom ott legyen

- nem nyitotta meg a radiátoroknak a gázt, mondván "elfelejtette", de majd holnap(ma) megnyitja

- valahogy nem nézte meg hogy mi működik és mi nem, pl a mosógép totál szar, a konyhában a világítás szar, meghát nyilván fűtés a kanyarba, mert reggel 9 utan, miután ők szerződést kötöttek, nem tudott volna visszamenni azert a szaros kulcsert es eltekerni azt, hogy ne - 5 fokban aludjunk mindezek mellett.

Én most kéne menjek munkába q órán belül, de nem tudok, mert nincs tiszta cuccom, mert mikor hazaertem nem tudtam mosni es minden zarva volt, lazasan, mert - 5 fokba beoltozve is sikerult megbetegednem.


Mégis mi a szart csináljak?


2022. jan. 24. 06:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha ő nem azt szolgáltatja, ami neked kell (bejelentkezési lehetőség), akkor minek szerződsz le vele? Még be se költöztél, már nem felel meg, akkor miben reménykedsz?
2022. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
De minek költöztetek oda?
2022. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
#10 Az csak azért van, mert egyes kormányablakos ügyintézők azt hiszik, hogy a jogszabályok felett állnak. El kell menni egy másik kormányablakba/csak másik ügyintézőhöz, és simán be lehet jelentkezni a szerződéssel.
2022. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
13: Lehet. Nekem mindegy volt, a bérlő elintézte, részemről egy aláírás kellett. Természetesen aláírtam. Mondjuk én is meglepődtem, korábban mindig elég volt a szerződés is.
2022. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!