Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha lefoglaltam egy hete...

Ha lefoglaltam egy hete szóban egy szobát, de vissza akarom mondani, akkor illik valamennyi kompenzációt fizetni a visszalépés miatt?

Figyelt kérdés
A tulaj azt mondta, leveszi az ígéret miatt a hirdetést is, bár nem vette le és volt más érdeklődő a héten belül. Most viszont a barátnőm is megnézte a szobát és nem akarja, így vissza kell lépnünk. Ha kifizetem a szoba félhavi költséget, az korrekt lenne (ma írtuk volna a szerződést)?

2021. dec. 15. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet, hogy inkább a p!csát kellene visszamondani?
2021. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl korrekt. Onnantól vagy elköteleződve hogy aláirtad a szerződést. Engem ingatlanvásárláskor nem egyszer, hanem sokszor eladók ejtettek pofára. Soha senki se akart kompenzálni. Ezzel jár.
2021. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neeem
2021. dec. 15. 12:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi 2!
2021. dec. 15. 12:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg kicsit rotty a hely
2021. dec. 15. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég szépen bocsánatot kérni, nem kell anyagi kompenzációt fizetni. Meggondoltad magad és ennyi, közbe jött valami stb.
2021. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A bérbeadó volt hülye, hogy nem kért foglalót.
2021. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!