Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen szempont vagy szemponto...

Milyen szempont vagy szempontok alapján döntenél (melyik kiadó lakást részesítenéd előnyben), ha kb ugyanannyiba kerülne két lakás? Akkor mi alapján döntenél?

Figyelt kérdés
Mik lennének a fő(bb) szempontok? Pl hogy bútorozott/sem? Lehessen állatot vinni? Lehessen vagy ne dohányozni? Tulajdonos neme, kora, bármi?

2021. nov. 21. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Elhelyezkedés, ne legyen az ablak közelében akármilyen üzlet, méret, állatbarát nem hátrány, fűtés fajtája mert nem szeretem a gázt, illetve ami talán a legfontosabb az az, hogy milyen a tulaj. Nekem ez az első albérletem ahol most lakok és első pillanattól kezdve nagyon szimpatikus volt és azóta is minden rendben. De amúgy mindentől függetlenül viszont 100% hogy olyan albérletbe nem költöznék ahol közvetlen közelemben lakik a tulaj.
2021. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az lenne a szempont hogy melyik a csendesebb.

2 lakasban is laktam alberletben es mindket helyen hangoskodtak a szomszedok. Egyik helyen egy lancdohanyos ember kohogeset hallgattuk egesz nap, a masik helyen meg a felettunk levo szerette feltekerni a hangerot mikor tv-zett.

2021. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak! Még várok válaszokat. Mentek a zöld kezek.
2021. nov. 23. 01:39
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem mindenki szeretne jó közlekedést és infrastruktúrát valami csendes és zöld helyen :) Ezen felül nálam a szomszédok összetétele, ház állapota, fűtés, lift és hogy minden szobának legyen ablaka, amik elsődlegesek.

Családok szerintem inkább bútorozatlant, diákok inkább bútorozottat keresnek. Akinek van állata vagy autója vagy dohányzik, annak az is szempont, de sok van, akinek ezek nem számítanak.

Tulajdonos nemét, korát szerintem senki nem nézi, inkább azt, hogy őszintének, korrektnek tűnik-e.

2021. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!