Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Drága vagy drágább albérletet...

Drága vagy drágább albérletet érdemes kivenni?

Figyelt kérdés

Egyre drágábbak az albérletek a fizetésekhez képest.

Sok tulajdonos arra hivatkozik, a piac diktál, na meg azt is előszeretettel emlegetik, hogy ha nem tetszik az ár, akkor vegyen magának a bérlő saját lakást.

Ez is egy megoldás.


Na, de dilemmában vagyok.

Nem tudom eldönteni, hogy a drága, vagy drágább albérletet vegyem ki?

Van egy lakás, amiben van 3 szoba és a tulaj szobánként adja ki a lakást albérletbe.

Egy szobáért elkér 100.000 forintot + a fürdő használatáért külön elkért

15.000 forintot+ közös költség 25.000 forint.


Van egy másik albérlet, egy pici lakás, ami a kertes házhoz van építve 20 nm összesen és alig van benne hely,és azért elkér a tulaj 190.000 forintot.


Szóval nem tudok dönteni, hogy melyiket válasszam?!

A drágát, vagy a drágábbat?



#Drágát vagy a drágábbat?
2021. jún. 17. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Drágát vagy a drágábbat?
Drágát vagy a drágábbat?
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
rossz a szavazás
2021. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Javasolhatom egy saját ingatlan megvásárlását? Megnyugodnál végre...
2021. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne is mondd. Múltkor olyan lakást adtak ki sebtében az örökösök, ahonnan éppen meghalt a nagymama. Tudod, amikor egy fillért se költenek rá, csak kiadják a 100 éves bútorokkal 150 ezerért. Amin meglepődtem viszont, hogy annyira gyorsan akarták kiadni a drága örökösök a lakást, hogy a nagymama még ott volt a hálóban az ágyban, ahol örökre álomra szenderült. Ejj, ezek a kelekótya örökösök, nem igaz?
2021. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Na ne szórakozz már, hogy nincs másik lehetőség...

Drágák az albérletek, de ezek még a legdrágábbak között is kirívóan pofátlan ajánlatok.

Én inkább hotelbe költöznék, ott még kaució sincs.

2021. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Trollkérdés, mint a kérdező kérdéseinek nagyja. Krónikus irigységben szenved, utál mindenkit, akinek telik lakásra, az öröklésről nem beszélve. Értem én, hogy ez egy fájó pont az életében, de lehetne ennél kreatívabban is ledolgozni a frusztrációt.
2021. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen olcsó szarokba nehogy má' beköltözz, keress valami tisztességes kiadó szobát 300 ezeré', oszt csá!
2021. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoba, közös fürdővel 140 ezer? Ennyiből kompletten lehet kis lakást bérelni. Inkább utaznék naponta 2x15 percet pluszba, mindthogy másokkal közösködjek.
2021. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőt. Házrészbe sose menj. Mi is megszívtuk, a tulaj roppant hangos és nem tudsz vele mit kezdeni, változtatni nem fog rajta. A szobabérlésnél legalább gondolom a többi bérlő is csak bérlő, így kompromisszumképesebbek.
2021. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!