Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi az a táv aminél érdemes...

Mennyi az a táv aminél érdemes fontolóra venni az albérletet?

Figyelt kérdés

Van egy új munkahely kilátásban viszont 120km-re van az otthonomtól ami a Google Maps szerint 1 óra 15 perces út.

Van home office lehetőség is ami a heti 5 munkanapból 3 engedélyezett.

Az albérlet amit kinéztem 5 percre van sétálva a munkahelytől.

Szerintetek az albérlet lenne ebben az esetben jobb megoldás vagy bejárni azt a 2 napot kocsival?



2021. máj. 28. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha 2 nap kell bejarnod (3 nap HO miatt) es egy nap 2,5 orat utazol osszesen,akkor szerintem nem erdemes alberletbe koltoznod.


Viszont,ha szeretnel onallo eletet es anyagilag megengedheted magadnak az alberletet,akkor miert ne?

2021. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes, pláne hogy az útiköltséget a munkahely kell térítse.

És természetesen irodahasználati díjat is otthonra.

2021. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most ez attól függ. Felnőtt ember vagy aki a családjához jár haza, vagy a szüleiddel laksz. Én inkább laknél albérletben önállóan mint otthon.
2021. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesten is ingázol egy-másfél órát forgalomtól függően, ha a munkahely pár kerülettel arrébb van. Nekem ez nem idő. Ezért nem mennék albérletbe.
2021. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most 70 kmre dolgozom a saját lakásomtól, de nem vagyok hajlandó ennyit utazni naponta, úgyhogy szobát bérlek, de nekem fizetik
2021. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!