Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha albérletbe adnád ki a...

Ha albérletbe adnád ki a lakásod, engednéd a kisállatot?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Nem
Csak macskát
Csak kutyát
Csak ketreces vagy akváriumos állatot
Igen
A fentiek kombinációja, lent kifejtem..
55 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen ha felelősséget vállal az esetleges károkért amit az állat okozott. Illetve alap elvárásom lenne a beköltözéskor hogy szobatiszta legyen az állat.
2020. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem az állat leamortizálja az ingatlant, a szőr és az állat büze teljesen beívódik az ingatlanba.
2020. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Esetleg halakat akvariumban, madarakat ketrecben.

Kutya, macska biztos nem lehetne a hazban.

Osszekaparhatjak az ajtokat, kutya megragja az ajtofelfat es lehet hogy 1 ev mulva meg koltoznek, en meg foglalkozhatok a hibak javitasaval.

Nem beszelve a buzrol.

Dolgoztam olyan haznal ahol egy kutya volt de az ablakparkany tele vol szorrel. A szonyegrol ne is beszeljunk

2020. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Engedném. Az állat sok embernél különb.
2020. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Sajat hazamban sem tartanek allatot, nemhogy masnak megengedjem. Csakis az udvarra engednem.
2020. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Inkább a "nagy" állatot. nyilván nem fejős tehénre gondolok, de tapasztalataim alapján egy nagyobb testű kutya kevésbé hajlamos otthon őrjöngeni és tombolni (persze, vannak kivételek), a laksában tartottakra gondolok, mert általában őket felelősebben tartják, tréningezik, nevelik, szocializálják, lefárasztják, legalábbis a környezetemeben ezt látom. ellenben gyakorta a pelenkára szoktatott kistesűek, akiket naponta végighúznak pisilni a ház körül és ölben töltik a félméletüket, hajlamosabbak a szeparációs szorongásra, a rágásra és a folyamatos vernyákolkásra, hisztire, amig a gazdi meg nem érkezik. Az én régi lakásomban most két német vizslát tart a bérlő, soha semmi gond nem volt ezzel, az meg alap, hogy kifest, mikor elmegy, a bútorsai a sajátok. Bútorozott lakásnál is meg kell beszélni mit lehet mit nem, mondjuk ő nem engedi felmászni a kutyáit sehova alapon. Ellenben volt kismillió problémám ez előtt egy jól szituált kiscsaláddal, ahol hol a két éves, hol a csivava őrjöngött felváltva, őrületbe kergetve a volt szomszédaimat. na, azt soha többet, inkább egy falka jól nevelt németjuhász, mint babuci és kis méreggombóc. Kutyám és gyerkem is van, de a mostani "trendekkel" már nem tudok mit kezdeni, mert ahogy elnézem, nem divat már nevelni egyiket sem, pláne a kistestűeket.
2020. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Én cicával (teljesen problémamentes egyed) kerestem bútorozatlan albit. Amiket megnéztem, szinte mindenhol engedték.
2020. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 mindentudó99 ***** válasza:
53%
Kizárt.
2020. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 mindentudó99 ***** válasza:
74%
Persze kutya macska a kisállat álltalában. Papagáj jöhetne vagy halak.
2020. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Kutyát igen, macskát 3 havi kaucióval kettő helyett.
2020. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!