Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Egyesek miért akarnak félrevez...

Egyesek miért akarnak félrevezető megtévesztő hamis információkat​ hirdetni ami miatt valótlant​ állít és e miatt Istent hazugnak ítéli meg ahelyett hogy ha belekezdett akkor legalább az igazságot mondja ne a hazugságot?

Figyelt kérdés

Tisztelt Moderátorok kérlek szépen titeket csak a tények tizasa​ céljából írtam ki a kérdést nem azért hogy másokat zavarjak! És nehogy az legyen hogy én a helyettekbe léptem!

Szóval röviden összegezve az történt hogy már 2013-ban egy ismeretlen kérdező egy fel tett kérdésében​ azt jelentette ki hogy meditáció által Istent ismeri Jézust is.Tehát Istent ha ismeri miért állította tényként azt hogy Sátán nem létezik csak legenda ? Ez nem lehet igaz! Mert aki őszintén Isten hívő keresztény az hiszi hogy Isten szava szerint Sátán élő Szellemi személy létezik és nem​ legenda akkor miért állít hamisagot ?

Sajnos.


2017. ápr. 29. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Most igyekszem minél ítélkezés mentesebben leírni a véleményem,anélkül,hogy megtagadnám,amit ténylegesen gondolok:

Te egy vallási fanatikus vagy.Ez szükségszerűen egyfajta beszűkült látóképességgel,gondolkodásmóddal jár.Ebből adódóan nem fogod azt fel,hogy azért,mert valaki olyat állít,ami ellenkezik a hiteddel,attól az még lehet igaz.

2017. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előadtad a kérdés elejét,azt hittem,valami nagyobb problémával fogsz előállni. Hagyd ülepedni a témát és ne sátánozz meg démonozz ennyit,mert észre sem veszed és lassan tőlük teszed függővé az üdvösséget.
2017. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, kérdező: neked van egy hited.

Őneki meg van egy másik hite.

Ha ez neked nem tetszik, akkor beszélgess vele, és mutasd meg neki, hol téved.

De ugye azt nem mondod, hogy bizonyosságod is van? Mert neki van, hiszen ő beszélt is az istennel, te meg nem.


Nem lehetséges, hogy esetleg neki van igaza?

2017. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tisztelt utolsó hozzászóló: nem kizárt dolog! Köszönöm szépen a válaszokat!

És véleményem​ szerint nem vagyok vallási​ fanatikus. Csupán kíváncsi vagyok dolgokra és meg kérdezem hogy mások mit gondolnak róla! Tudjunk beszélgetni egymással róla! Ha valakit zavar hát sajnálom ez van nézzen meg más kérdést! Én legalább nem szoktam senkinek sem az észt osztogatni.

Én felőlem mindenki annyiszor írhat kérdést amennyiszer akar. Nincs meg szabva! Sajnálom hogy ha valakinek nem tetszik ez van.

2017. ápr. 29. 13:14
 5/9 Molyember ***** válasza:
100%
Nem akarlak provokálni, mert ahogy látom, téged elég könnyű lenne, de amíg nincs kísérleti bizonyítékunk az Istenről és a Sátánról, addig mindenki azt mond róluk, amit akar. Ezek a kérdések nem eldönthetőek, legalábbis nem ezen a szinten, filozófusokat meg nem gyakran olvasol, szerintem. Kár egy ilyen miatt vergődni, örülj a hitednek, és ne foglalkozz mással.
2017. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tisztelt utolsó hozzászóló: köszönöm szépen a válaszodat igazad van.
2017. ápr. 29. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kérdésem van. Ez miért most jutott eszedbe?
2017. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Darkmoon80 ***** válasza:

"Mert neki van, hiszen ő beszélt is az istennel"


Erre vonatkozólag van bármi egyéb bizonyíték azon kívül, hogy ezt állítja?


Mert mint tudjuk: Messziről jött ember azt mond amit akar.

2017. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szp72 ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Miért vannak olyanok, akik szerinted hülyeséget beszélnek? Vagy miért vannak olyanok, akik szerint te beszélsz hülyeséget? Az élet sajnos ilyen kemény.
2017. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!