Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Európa Öngyilkossága?

Európa Öngyilkossága?

Figyelt kérdés
vallások vége, jövendölések

2015. dec. 14. 14:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

A Norvég Bevándorlási Igazgatóság arra kérte az egyházakat, hogy a migránsok vallási meggyőződésére tekintettel távolítsák el a kereszteket, valamint a Jézust ábrázoló freskókat az egyházi épületekről.


A norvég bevándorlási igazgatóság 30.000 bevándorlót próbál elhelyezni és ehhez segítségül hívta az egyházakat és a civilszervezeteket is.


Az egyházakat arra kérték, hogy távolítsák el azokat a szimbólumokat, amelyek sértik a muszlim bevándorlókat, ennek egy egyház kivételével mind eleget is tett.


Az Evidence of Faith gyülekezet vezetője, Rune Edvardsen azt nyilatkozta a norvég TV2 riporterének, hogy a központi nagykereszt a helyén marad.


A Bevándorlási Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy nem a kereszténység ellen irányul a lépés. Egyszerűen csak nem akarják megbántani a muszlim bevándorlókat.


Forrás: ATV.hu


[link]

2015. dec. 14. 14:02
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez az. De a muszlim nők sosem fogják levetni a kendőt, vagy a csadort, hiába bántja az európai szemet. Sokkal erősebb a hitük, és benne van a Koránban. 10-20 év és háttérbe szorul a kereszténység, majd szép lassan kihal, mert üldözötté fog válni. És európa csadort fog hordani, ha azt akarja, hogy ne bántsák.
2015. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottad a nézetedet.

Csak kiváncsi voltam, ki mit gondol, nem szeretnék vitát, háborút a "vallásos" emberek között.


Persze Én más oldalról közelítem meg ezt, mert számomra ez egy bizonyíték arra, hogy a Teremtő hogyan bünteti meg lassan a magukat "kereszténynek" vallókat, ahogy a Bibliában írva van, Mivel Isten nevében iszonyú dolgokat tettek és tesznek,


Hamarosan beteljesül az amit előre leíratott....

2015. dec. 14. 14:19
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Európa annál erősebb, hogy néhány kendős barbár elfoglalja.
2015. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
A sunyi keletet meg ismerjük.
2015. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem szabad levenni a keresztet,mert az meg az ott lakókat bántja.Én nem vagyok vallásos,de azért ne mi alkalmazkodjunk már hozzájuk,hogy szegény kis buta idióták.. akkor menjenek átnevelő táborba... Ha nem tetszik,lehet véleményük,de el kell fogadniuk azt hogy együtt kell békében élni más vallásúakkal.
2015. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt gondolom, itt ők a vendégek, nem mi, tehát nekik kell(ene) illeszkedni az itteni kultúrákhoz. De én azt gondolom, a normálisabbja (és ebből van több) ezt pontosan tudja. Ők csendben is vannak. Mi azoknak halljuk a hangját, akiknek valami nem tetszik, ez van kivetítve úgy általánosan a menekültekre. Akiknek egyébként joguk van eljönni és új életet kezdeni, ha otthon életveszélyben van. Mi is ezt tennénk, ha itt lenne háború. Vagyis hát... nézőpont kérdése, szerintem van is.
2015. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Európa egy kontinens, ami függetlenül attól, hogy milyen elmeháborodott vallású kultúra is él pillanatnyilag rajta, teljes tökéletességében fog tovább létezni/formálódni. Tehát öngyilkos sem lesz.
2015. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Európa már nagyon rég nem keresztény. A szekularizmust pedig nem fogjuk feladni semmiféle bevándorlók kedvéért.
2015. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Előző: csakhogy, aki letelepszik az szavazó lesz. Akinek több gyereke lesz,annak több azonos vallású szavazója lesz. Ha pedig elég van,akkor megszavazhatják,hogy az ország még többet engedjen be, vagy az EU. ..
2015. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!