Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A mennyország, túlvilág csak...

A mennyország, túlvilág csak gumicsont?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 04:42
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Gumicsont?


mit értesz alatta?

Mennyország abban az értelemben van, hogy az a Teremtőnek a lakhelye és ott van a birodalma, a több miilliárd angyalaival ott élnek mert Ők nem fizikai élőlények


"túl" világ, vagy is a hlál után nincs semmilyen világ.

nem létezés van

2015. febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az emberiség pedig egy jó nagy kutya.

A csontot egy szakadék mélyére dobták. Mi persze szívesen utána ugrunk.

2015. febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vehető annak bizonyos szempontból.

Annak a fejtegetésébe, hogy létezik-e vagy sem, most nem megyek bele.

De a vallásos emberek, akik hisznek benne, azok ebből erőt tudnak meríteni, hogy ha szar a helyzet, akkor is bírd ki, mert később jobb lesz.


A vallások is pont ezért alakultak ki, hogy reményt adjanak az embereknek, hogy van valami felsőbbrendű lény, vagy terv amiben ők is szerepelnek és ha rossz is az életünk, annak is van valami célja.

2015. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csupán maszlag...
2015. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az idők során annyi ostobaságot tanítottak nektek ... ezek a nagyokosok megbontották az alapvető egyensúlyt a pillanatnyi primitív érdekeik mentén (elválasztották a férfit a nőtől és folyamatosan egymás ellen hangolták).


Az én szívem ott van az ősi Indiában (de nem vagyok semmilyen vallásnak stb.-nek a fanatikusa, sem keletimádó).


Aki képes a Biblia kerítésén áthatolni, az meg fogja találni az ősi Indiát, mint a tudás tárházát.


Egyiptom varázslataira és Babilon dolgaira rá se nézzetek, mert azok valójában a nyugati kultuszok (a Biblia-elvűek) alapjai.

2015. febr. 25. 02:01
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy információ:

A Biblia, Ószövetség, Újszövetség csupán huszadrendű utánagondolásai az ősi Indiához kapcsolható tudásnak.


Ott van az én szívem Lankán ... Lankán, melynek földjére a Tathagata is tisztelettel lépett ... a szent és áldott földön, amit feldúltak végül az északi barbárok.


Az északi barbároknak és kísérőiknek ideológusaik vannak, akik már néhány évezrede ezeket a rablókat és fosztogatókat fényezik és igyekeznek fényezni, én mégsem hiszek nekik, mert az én szívemben más bizonyosság van, nem az övéké (a vedd el és ragadd meg bizonyossága).


Éjszak az én szememben éj és a Nyúgat az eljövendő sötétség hona.

2015. febr. 25. 02:07
 7/8 A kérdező kommentje:

Éjszak az én szememben éj és a Nyúgat az eljövendő sötétség hona.


Mi van a barbárok kezében? Technika.

2015. febr. 25. 02:09
 8/8 Attila_the_hun ***** válasza:
Más nem is lehet. Csakis gumicsonton lehet ennyit rágódni.
2015. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!