Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények! Miért jó nektek...

Keresztények! Miért jó nektek hinni a feltámadásban? Miért nem tudtátok elfogadni vajon a valóságot?

Figyelt kérdés

szept. 8. 19:58
1 2 3 4
 31/32 Jégszív ***** válasza:

"Miért nem tudtátok elfogadni vajon a valóságot?"

Bizonyára azért mert rájöttek: SZ@R AZ EGÉSZ.


De ezek a hozzászólások!

- Az ember falnak megy tőlük!

- valóság az, hogy van feltámadás.

- Isten sosem hazudik🤣😠

- ha az emberek hinnének benne, ... nem lenne bűn, vagy bántalmazás, és sokkal boldogabb világban élnénk.

(Megj.: Ha nem lenne bűn, Jézus Krisztus az apostolaival és az "anyaszentegyházával" fejre állna, mint a jancsiszög...)

- Négy külön evangélista írta ugyanazt - Jó lesz az kettőnek is: Máté és János voltak csupán kortársai...


Minden esetre remekül elszórakoztattatok, kösz!

szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

A kérdező hiszem ha látom embertípus rá is van válasza az evangéliumnak.


Tamaskodó.


Belépett, és így szólt hozzájuk: „Békesség nektek!” Miután ezt mondta, megmutatta nekik a kezét és az oldalt. Az Úr láttára örömmel töltötte el a tanítványokat. Jézus megismételte: „Békesség nektek! Amint engem küldött az Atya, úgy küldelek én is titeket.” E után rájuk lehelt, és így folytatta: „Vegyétek a Szentlelket! Akinek megbocsátjátok bűneit, az bocsánatot nyer, akinek nem bocsátjátok meg, az nem nyer bocsánatot.”

A tizenkettő közül az egyik, Tamás, vagy melléknevén Iker, nem volt velük, amikor Jézus megjelent nekik. Később a tanítványok elmondták neki: „Láttuk az Urat.” De ő így szólt: „Hacsak nem látom kezén a szegek nyomát, ha nem érintem ujjaimat a szegek helyéhez, és nem tapintom meg kezemmel oldalát, én nem hiszem!”

Nyolc nap múlva ismét együtt voltak a tanítványok Tamás is ott volt velük. Ekkor újra megjelent Jézus, bár az ajtó zárva volt. Belépett és köszöntötte őket: „Békesség nektek!” Tamásnak pedig ezt mondta: „Nyújtsd ide az ujjadat és nézd a kezemet! Nyújtsd ki a kezedet és érintsd meg oldalamat! Ne légy hitetlen, hanem hívő!” Tamás így válaszol: „Én Uram, én Istenem!

szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!