Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mièrt hisz azt tèvesen több...

Mièrt hisz azt tèvesen több ateista, hogy Jèzus elfog tünni mint Zeusz? Megnyugtatóan minden ateistát ha éltünik Jèzus a közbeszèdből az atya akkor zúdítja ránk a pusztulást. Ámen

Figyelt kérdés
júl. 30. 15:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

#10


"Egyébként semmi keresnivalód nem lenne itt helyed."


Ezt aztán jól megaszontad főnököm!

júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Jégszív ***** válasza:
68%

Kérdező,

ha esetleg magyarul is leírnád, mi az óhajod, sóhajod...

júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
16%

#1.


Lényegében igazad van,csak abban látom másként,hogy az istentelenek(ateisták) felfoghatatlan hittel bírnak.

Elhiszik,hogy a semmiből állt elő a világegyetem,vagy mások,hogy az értelem nélküli anyagból(ugyan miből lett az anyag?)véletlenek milliárdjai segítségével az élet....Bárcsak nekem is ilyen mérhetetlenül nagy hitem lenne!

júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Bárcsak nekem is ilyen mérhetetlenül nagy hitem lenne!"

Hiszen ennél sokkal nagyobb hited van.

Elhiszed azt a sok badarságot amit leírtál.


"semmiből állt elő a világegyetem"

Ősrobbanás elmélete egy szót nem szól arról, hogy mi volt előtte. Ahogyan a tudomány területén tudtommal jelenleg maximum hipotézisek vannak arra vonatkozóan, hogy mi lehetett előtte.



" istentelenek(ateisták) felfoghatatlan hittel bírnak"

Nem szükséges hit ahhoz, hogy elfogad a tényeket, valóságot.


Lehet kapálózni az evolúció ellen és sok minden más ellen is csak az a "baj", hogy a tudomány mellett ott van rengeteg bizonyíték míg az ellenkező oldalon csak tudatlanság és vágyakozás van.

júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

# 14.


A tudatlanság bizonyítéka,ha valaki azt hiszi,hogy tud valamit.


A tudomány nem az istentelenséget bizonyítja,hanem a világunk működésének elveit.


Aki azt állítja,hogy a tudomány bebizonyította Isten nemlétét, az butább egy meztelencsigánál!

aug. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"A tudomány nem az istentelenséget bizonyítja,hanem a világunk működésének elveit.

Aki azt állítja,hogy a tudomány bebizonyította Isten nemlétét, az butább egy meztelencsigánál!"


Sehol nem állítottam, hogy a tudomány bizonyította volna bármelyik istennek a létezését vagy nem létezését. Nem tudom, hogy ez honnan jött neked. Biztosan csak nagyon akarsz beszélgetni.

aug. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi ez,ha nem a nagyképű tudatlanság?


"Lehet kapálózni az evolúció ellen és sok minden más ellen is csak az a "baj", hogy a tudomány mellett ott van rengeteg bizonyíték míg az ellenkező oldalon csak tudatlanság és vágyakozás van."

aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a problémád. Én is azt írom, hogy az evolúció tagadók tudatlanok. Erre rengeteg bizonyíték van. Ha megnézed az ilyen kérdéseket akkor láthatod, hogy az evolúció tagadók azt se tudják, hogy mi az evolúció.


De hasonló a helyzet az ősrobbanással is ahol sokan azt hiszik, hogy az ősrobbanás elmélet arról szól, hogy az ősrobbanás a semmiből lett.


Aztán még temérdek ilyen tudatlanságra lehetne példát hozni amikor valaki tagadni próbálja a tudományos eredményeket és igen, jól mondod a nagyképű tudatlanságuk miatt.

aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
Az ősrobbanás előtt nem volt semmi, mert nem volt olyan hogy "előtte". Ahogy hely se ahol végbement. Mivel a nagy bummal jött létre a tér és az idő eleve :)
aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!