Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jahve miért teremtette a...

Jahve miért teremtette a hangos esőt? Csak én szerintem működnek hibásan a törvények?

Figyelt kérdés
jún. 9. 04:58
 1/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
65%
hangos esore szukseg van
jún. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Hol van leírva hogy hangosnak teremtette?
jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Mármint a könyvekben amikben Jahve/Jehova/Isten van, nem szerepel hogy az eső hangos lenne. Lehet hogy abban a világban nincs hangja. Olvastam olyan regényt is amiben pl savas hangja volt és nem kopogott hanem sziszegett.


A való világban meg nincs Isten/Jahve/Jehova, ellenben van fizika és biológia, ami a hangokért és érzékelésükért felel.


A kettőt összemosni meg értelmetlen, mintha azt kérdeznéd hogy a Marveles polgárháború alatt melyik oldalra álltak a hobbitok.

jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

A bibliai törvények nem hibásak, csak mások. Fikció aminek nem célja hogy hű legyen a való világunkhoz.

Abban az "univerzumban" a világ pl nem több milliárd éves, csak 6000 és nem volt evolúció hanem egy felsőbb hatalom teremtette az embereket.


Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani hogy a Holdon se hibás a gravitáció, csak más.

jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Én személy szerint szeretem az eső hangját és még sokan mások is.
jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Mert jól lehet tőle aludni.
jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Abban az "univerzumban" a világ pl nem több milliárd éves, csak 6000 és nem volt evolúció hanem egy felsőbb hatalom teremtette az embereket.



Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani hogy a Holdon se hibás a gravitáció, csak más."



Mond barátom! Te a Jehova tanúi nevezetű szervezeten kívül egyik másik keresztény felekezet álláspontjával sem vagy tisztában a témát illetően?


Olyan tudatlan vagy mint a fal........

jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert Jahve erősebb mint Jehova.
jún. 9. 10:07
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#8 Héberül יהוה szóval amit írtál értelmezhetetlen.
jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!