Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a püspöknek?

Figyelt kérdés
Egy külföldi videó volt magyar felirattal miszerint az egész keresztény vallás kb kuka a pokolban hinni is hülyeség az egész arról szólt minél több pénzt keresni a hívők hiszékenysége miatt.
2023. júl. 2. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Igaza van, kivéve egy vallást!
2023. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Forrás?
2023. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a link

2023. júl. 2. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy neve senki püspök azt mondja, hogy "az egész keresztény vallás kb kuka a pokolban hinni is hülyeség az egész arról szólt minél több pénzt keresni a hívők hiszékenysége miatt."


Akkor annak elhiszed?

De ha egy másik pap, püspök, vagy maga a pápa ennek ellenkezőjét mondja annak meg nem hiszed el.

2023. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem én neki is csak most ezt vettem észre.
2023. júl. 2. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
# De mind a kettőnek nem lehet igaza. xD
2023. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam hallgatni a videót, de semmi hang nem jött, nálam rossz valami? Ennyi erővel az Oroszlánkirály főcímdalát is feliratozhatták volna alá.

Amúgy a videón szereplő egy anglikán püspök vagy pap, de tudtommal ők is hisznek a pokolban és mennyben. Szóval eléggé gyanús, hogy kamu a feliratozás.

2023. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Amúgy nekem sem volt hang.
2023. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!