Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények mióta hordanak...

Keresztények mióta hordanak turbánt?

Figyelt kérdés

Nézem a koronázási ceremóniát a westminster apátságban, és az énekkórusban feltűnt egy turbános ember. Elég vallásos énekek voltak, úgyhogy biztosan keresztény.

Azt sem nagyon értem a hindu Rishi Sunak miért olvasott a Bibliából, ha nem keresztény? Nem találtak egy hiteles keresztényt aki felolvasó a Bibliából?



2023. máj. 6. 12:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem látod, hogy csak szerepelni akart? Ez egy politikus, meg kellett mutatnia a pofázatát, hiszen az egész világ ezt nézi. Ki kell használni mindent ha kell a Bibliából is olvas.

Volt ám másik lehetősége. Őszintének lenni, megmondani, hogy nem az én dolgom, itt van a miniszterelnök helyettes aki keresztény, csinálja ő.

De hát ez egy politikus nem is tudom mit vártam

2023. máj. 7. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!