Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi van ha a keresztények a...

Mi van ha a keresztények a rosszak?

Figyelt kérdés

A biblia tele van elnyomással raszizmussal és kirekesztéssel

Elitélik a melegeket, a nőket elnyomják alatvalónak tekintik, ha valaki beteg vagy testi/szellemi fogyatékos az biztos hogy bűnös és ez a büntetése, elvárják hogy megfelelj valakinek akit még nem is látsz és az egész életedet arra szenteld hogy úgy élj ahogy azt más akarja, gyerekeinknek megtiltsunk mindent az élettapasztalatokat. Ne húzz kivágott felsőt mert az erkölcstelen,a házasság elötti szex az bűn,az önkielégités az bűn, miért ugyan miért lenne az baj ha felfedezi saját testét. Beléjük nevelik a megfelelési kényszert és a szorongásokat a félelmet hogy ha majd egyszer lefekszik valakivel akkor rosszul érezze magát lelkiismeret furdalást szorongást okoznak ezzel nem tud majd szegény gyerek félelmek nélkül boldog lenni. Ez lenne a szeretet? Egyszer élünk miért ne élhetnénk ugy ahogy azt mi szeretnénk és miért ne tehetnénk azt ami nekünk jól esik. Ha én pl kivágott felsőbe elmegyek bulizni szétcsapom magam és szexelek egy jót akkor azért bocsánatot kell kérnem "Istentől"? Vagy ha kitetováltatom magam nem értem hogy miért bűn ez a keresztényeknél?

És azon gondolkoztam hogy mivan ha valójában ők állnak a "rossz oldalon"? Ugyebár a gonosz szépet ígér hogy aztán szenvedést okozzon.



2020. jún. 9. 01:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
54%

Gratulálok a kérdezőnek. Messze többet sejtett meg az igazságból, mint a legtöbben.

Ha érdekel a teljes igazság, írj rám privátban, messze az "engedelmes bárányoktól"

2020. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!